W Polsce pojawi się nowy producent telefonów!

nothing

Rynek smartfonów, zwłaszcza w 2022 roku, jest wyjątkowo nudny. Jak się jednak okazuje, w Polsce zadebiutuje nowa marka, której nazwa to… Nothing.

Nothing Phone (1) będzie dostępny w Polsce

Tak, nazwa firmy jest poprawna i jej założycielem jest Carl Pei, który wcześniej współtworzył markę OnePlus, ale od niej niedawno odszedł. Do tej pory na rynek firma wydała jeden produkt fizyczny, a są to słuchawki Nothing ear (1), które kupimy w Polsce, a dokładnie w sklepie x-kom w cenie 369 złotych.

Jak jednak wiemy, marka chce wydać również swojego smartfona. Tak się składa, że jego częściowa, prawdopodobna specyfikacja już wyciekła do sieci i zwiastuje, że mowa tu raczej o półce średniej niż flagowej. Wracając jednak do samej dystrybucji, to właśnie dowiedzieliśmy się, że Nothing Phone (1) również będzie dostępny w Polsce, a dokładnie w sklepie x-kom.

Nothing Launcher (Beta) w Google Play Store

Telefon ma zadebiutować latem 2022 roku i od razu powinniśmy móc kupić go lokalnie w Polsce. Teraz natomiast, obok słuchawek, mamy do dyspozycji także… launcher. Tak, Nothing launcher jest już dostępny i możemy go zainstalować na smartfonach z Androidem. Ma on też być obecny na Nothing Phone (1). Póki co, launcher ten nie zdobył ogromnej popularności i nie wygląda jakby miał oferować jakieś unikatowe funkcje.

Źródło: Informacja prasowa przez Tabletowo

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!