Nothing phone (1) z premierą 12 lipca! Będzie dostępny w Polsce

Nothing Phone (1)
Nothing Phone (1) – zapowiedź

Wiedzieliśmy, że premiera Nothing Phone (1) zbliża się wielkimi krokami, ale nie znaliśmy konkretnej daty. To się właśnie zmienia.

Nothing Phone (1) pojawi się już niedługo!

Na oficjalnym profilu Nothing na Twitterze pojawił się post i informuje o dacie premiery smartfona Nothing Phone (1). Ta odbędzie się już 12 lipca o 17:00 czasu polskiego. Wydarzenie powinno być ogólnodostępne.

W zasadzie o telefonie nie wiemy aż tak dużo. Samo Nothing przyznało, że smartfon zaoferuje przezroczystą obudowę, aluminiową ramkę oraz ładowanie bezprzewodowe. Ma być też procesor Qualcomm Snapdragon (prawdopodobnie 7 Gen 1), a także ma nie występować tzw. podbródek pod ekranem.

Sklep x-kom ponownie zapowiedział, ze Nothing Phone (1) będzie dostępny w Polsce. Zresztą podobnie jak w przypadku słuchawek Nothing. Niestety, nie poznaliśmy ceny tego smartfona – ta zapewne będzie ujawniona w trakcie premiery za miesiąc.

Jeśli chcemy poczuć przedsmak nadchodzącej nowości, to możemy zainstalować Nothing Launcher. To jest właśnie launcher, który ma występować na Phone (1). Zadziała on na każdym smartfonie z Androidem 11 lub nowszym.

Źródło: Nothing

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!