Nowe plotki na temat iPhone 11 pojawiają się w sieci

Nowe plotki na temat iPhone 11 pojawiają się w sieci

Nowe smartfony giganta z Cupertino są bez wątpienia czymś na co czeka cały świat. W sieci pojawia się coraz to więcej plotek na ich temat i szczerze mówiąc, chociaż nie jestem fanem iPhonów, to tegoroczne sprzęty zapowiadają się ciekawie. Może nie wyjątkowo ciekawie, ale myślę, że jest na co czekać!

Co wiemy na temat nowych iPhonów?

Najnowsze plotki rzekomo pochodzą od jednego z byłych pracowników Foxcomm, który uczestniczył w produkcji nowych iPhonów. Oczywiście to jedynie niepotwierdzone w żaden sposób przecieki, a co za tym idzie musimy traktować je z lekkim przymrużeniem oka. Większa wersja tegorocznego smartfona giganta z Cupertino ma zostać nazwana iPhone 11 Pro Max (lub po prostu iPhone Pro, ponieważ tutaj tak naprawdę jest najwięcej niewiadomych). Urządzenie to otrzyma sporą baterię o pojemności niespełna 4000 mAh. To w porównaniu do ogniwa o pojemności 3174 mAh znanego z iPhone XS Max wydaje się wyjątkowo dobrym krokiem. Co ciekawe zmianie nie ulegnie sama ładowarka i nadal w pudełku znajdziemy kostkę wspierającą jedynie prąd 1 A przy napięciu 5 V.

Nowe plotki na temat iPhone 11 pojawiają się w sieci

Na pleckach mamy znaleźć trzy aparaty, które będą umiejscowione w kwadracie. Wiem, że wielu fanom firmy się to nie podoba, ale akurat to wydaje się być wręcz pewne. Jakichkolwiek zmian nie znajdziemy we froncie urządzenia. Tym samym spory notch pozostanie z nami na kolejny rok i dopiero w 2020 roku możemy zobaczyć coś przełomowego od Apple. Do wyboru będą trzy pojemności pamięci wewnętrznej – 64 GB, 256 GB oraz 512 GB. Nie zniknie także złącze Lightning czy FaceID. Zabraknie natomiast 3D Touch i ciężko powiedzieć jaki jest powód tej decyzji.

Zobacz także: Microsoft zatrudnił człowieka imieniem „Mac Book” tylko po to żeby wkurzyć Apple

Tył obudowy ma być pokryty matowym szkłem i tym samym nie będzie się aż tak palcować. Na rynek mają trafić aż cztery wersje kolorystyczne – gwiezdna szarość, srebrny, złoty oraz ciemnozielony. Premiera nowych iPhonów ma odbyć się 10 lub 11 września tego roku. Pozostaje nam uzbroić się w jeszcze odrobinę cierpliwości!

Co myślicie o nowych plotkach dotyczących nadchodzących smartfonów giganta z Cupertino? Zapraszamy do dyskusji!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!