Nowe rendery pokazują jak wygląda Honor V30. Czego się po nim spodziewać?

Honor View 20
Honor View 20

Honor V30 oraz V30 Pro to seria nowych flagowców od chińskiej firmy. Jak mówią plotki, mają one wyjść jeszcze w tym miesiącu, zatem powoli zewsząd zaczynają spływać informacje o nim. Teraz smartfon ten pojawił się na dokładnych renderach, dzięki czemu znamy jego wygląd!

Honor V30 wyjdzie w różnych wersjach kolorystycznych

Wygląd plecków tego telefonu był nam już znany, jednak teraz wiemy także wszystko o jego froncie. Z przodu. w lewym, górnym rogi zagoszczą dwa aparaty, które zostały umieszczone w ekranie, tak jak w Samsungu Galaxy S10+. Poza tym cały front jest ekranem, ale to nic ciekawego, bo producenci już nas do tego przyzwyczaili. Honor V30 będzie miał łącznie pięć aparatów, bo oprócz dwóch przednich, będą trzy z tyłu. Chińscy inżynierowie postanowili umieścić je pod taflą szkła, która niestety znacząco wystaje poza plecki. Nie lubię takich rozwiązań, bo łatwo przez to porysować szkiełko chroniące aparat.

honor v30 rendery

Na renderach widzimy dwie wersje kolorystyczne – niebieską i pomarańczową. Myślę jednak, że Honor V30 wyjdzie również w innych, bardziej stonowanych szatach. Możliwe, że zobaczymy go także w edycji we współpracy z Astonem Martinem. Co jeszcze możemy dowiedzieć się z tych obrazków, które pochodzą ze strony 91mobliles.com? Ano łatwo zauważyć, że zabrakło tu złącza jack 3,5mm, które było obecne w poprzedniku. Swoją drogą, jeśli chcecie przeczytać recenzje Honora View 20, czyli europejskiej wersji Honora V20, to odsyłam do wpisu poniżej! Na szczęście nie usunięto diody IR, co bardzo mnie cieszy. Często korzystałem ze swojego telefonu jak z pilota, dopóki takową diodę miałem.

Honor View 20 – niedrogi flagowiec z niesamowitym wyglądem

Co do specyfikacji technicznej, której możemy się spodziewać, to w tej klasie nie ma miejsca na półśrodki. Honor V30 najprawdopodobniej będzie wyposażony w Kirina 990, którego producent sparuje z 8 GB RAM-u w najwyższej odmianie. Możemy być pewni także powstania wersji tego telefonu ze wsparciem dla 5G. Spodziewałbym się też pokaźnej baterii i szybkiego ładowania. No generalnie ujmując – flagowiec pełną gębą!

Myślicie, że Honor V30 może zaskoczyć konkurencję w swojej klasie? Podzielcie się swoimi przemyśleniami w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!