Nowe smartfony realme już niedługo zadebiutują na rynku globalnym!

Nowe smartfony realme już niedługo zadebiutują na rynku globalnym!

Mam wrażenie, że realme robi dosłownie wszystko, aby w jak najszybszym czasie trafić do świadomości maksymalnie dużego grona odbiorców. I to póki co się udaje. Z miesiąca na miesiąc słyszymy o coraz to lepszych wynikach sprzedażowych czy kolejnych rekordach. Czas na nowe smartfony na rynku globalnym!

realme nie zapomina o globalnych wersjach swoich smartfonów

Bez wątpienia decyzja realme ucieszy wszystkich fanów marki. Producent z Państwa Środka oficjalnie zapowiedział na targach IFA w Berlinie, że już w niedalekiej przeszłości w wybranych krajach Starego Kontynentu zadebiutują smartfony oznaczone jako realme V3, realme V5, realme X7 oraz realme X7 Pro. Oczywiście nie są to nowe modele, ponieważ już wcześniej pojawiły się one w sprzedaży w Azji, ale do tej pory nic nie wskazywało na to, że także Europejczycy będą w stanie je zakupić.

Nowe smartfony realme już niedługo zadebiutują na rynku globalnym!

Moim zdaniem największym hitem sprzedażowym może być realme V5. Smartfon ten dostępny jest w Państwie Środka w wyjątkowo niskiej cenie, a warto zaznaczyć, że pracuje on pod kontrolą MediaTeka Diemnsity 720 i dodatkowo został także wyposażony w modem 5G. Mam wrażenie, że chiński producent robi dokładnie to, co jeszcze parę lat temu robiło Xiaomi. Oferowanie użytkownikom świetnego stosunku ceny do możliwości jest bez wątpienia kluczem do sukcesu i pozwala na stworzenie sporej społeczności skupionej wokół jednej marki.

Zobacz także: realme mierzy wysoko. Chiński producent chce sprzedawać 100 milionów smartfonów rocznie!

Już niejednokrotnie słyszeliśmy o tym, że realme nie zamierza w najbliższym czasie zwalniać tempa i chce prezentować światu wręcz ogrom nowych urządzeń. Dzięki temu każda z osób zainteresowana kupnem będzie w stanie znaleźć coś, co idealnie wpasuje się w jej gust. Czy chińskiej firmie uda się nawiązać realną walkę z dużo bardziej znaną konkurencją? Miejmy taką nadzieję!

Na zdjęciu głównym znajduje się realme 6s, którego recenzję znajdziecie tutaj.

Co myślicie o smartfonach realme? Czekacie na nowości chińskiego producenta w naszym kraju? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!