Nowy dystrybutor Xiaomi w Polsce startuje z przedsprzedażą! Chiński producent rozszerza działania w naszym kraju

jbts xiaomi logo

Xiaomi oficjalnie pojawiło się w naszym kraju we wrześniu 2016 roku. Do chwili obecnej produkty tego producenta oferowały dwie firmy – ABC Data oraz Ingram. Teraz okazuje się, że Xiaomi nawiązało współpracę z trzecią – JBTS z Wrocławia.

JBTS dystrybutorem produktów Xiaomi

Chiński producent ewidentnie chce zwiększyć swoją obecność na Polskim rynku. Najwyraźniej dwóch dystrybutorów nie wystarczy, by zapewnić klientom z naszego kraju odpowiedni dostęp do produktów, więc Xiaomi zdecydowało się na trzecią firmę. Mowa tutaj o JBTS – firmie, która jako pierwsza oficjalnie wprowadziła produkt Xiaomi do Polski, o którym raczej słyszeliście…

Yi Lite, Yi 2K czy Xiaomi Mijia 4K? Porównaliśmy trzy chińskie kamery

Mowa tutaj o kamerze sportowej YI Action, która choć nie jest już produkowana, to pokazała, że GoPro musi uważać na konkurencję z Chin. JBTS prowadzi dystrybucję YI.pl, czyli kamer sportowych o bardzo dobrym stosunku ceny do jakości, która należy do grupy Xiaomi, a która jeszcze kilka lat temu nazywała się XiaoYI.

Zobacz też: Xiaomi Mi Band 4 to godny następca swoich poprzedników [recenzja]

Co oznacza nowy dystrybutor?

Jeśli moje przypuszczenia okażą się prawdziwe, to zapewne doczekamy się kolejnego, fizycznego sklepu Xiaomi w naszym kraju, gdyż sklep internetowy już funkcjonuje pod adresem Xiaomi365.pl! Mam także ogromną nadzieję, że trzeci dystrybutor będzie kontynuował rozpoczętą od premiery Xiaomi Mi 9 politykę cenową, która raczej przypadła do gustu Polakom.

xiaomi365Świetną informacją jest też rozpoczęcie przedsprzedaży pierwszych urządzeń w oficjalnym sklepie internetowym nowego dystrybutora. Na pierwszy ogień przygotowali oni dwa produkty – hulajnogę elektryczną Xiaomi M365 Pro oraz pojazd elektryczny Xiaomi Ninebot S, których wysyłka do klientów rozpocząć ma się już 16 sierpnia. Dodatkowo decydując się na zakup w przedsprzedaży, każda osoba otrzyma voucher 100 zł do wykorzystania na przyszłe zakupy w sklepie Xiaomi365!

Zamów produkty Xiaomi w przedsprzedaży u nowego dystrybutora!

Co myślicie na temat pojawienia się trzeciego dystrybutora Xiaomi?
Jakie macie względem niego oczekiwania?

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!