Nowy flagowiec Xiaomi odnaleziony w AnTuTu. Konkurencja pozostaje daleko w tyle!

Xiaomi Mi 10 MIUI beta
Xiaomi Mi 10

Kilka dni temu w sieci pojawiły się informacje o tym, że to Nubia Red Magic 5S będzie nowym królem AnTuTu. Wszystko wskazuje jednak na to, że przygotowywana nowość Xiaomi zaoferuje jeszcze lepszą wydajność i pozostawi konkurencję daleko w tyle przynajmniej w kwestii testów benchmarkowych!

Mi 10 Pro Plus na horyzoncie

Bez wątpienia to właśnie ten model jest tajemniczym flagowcem Xiaomi odnalezionym teraz w AnTuTu pod nazwą kodową M2007J1SC. Wprawdzie według AnTuTu sprzęt ten pracuje pod kontrolą Snapdragona 865, ale możemy być wręcz pewni, że jest to Snapdragon 865+. Skąd ta pewność? Przede wszystkim obie jednostki Qualcomma mogą mieć identyczną nazwę kodową, a po drugie wynik na poziomie 687422 punktów nie byłby osiągalny na urządzeniu wyposażonym w Snapdragona 865. Jednocześnie warto tutaj zaznaczyć, że niezaprezentowana jeszcze Nubia Red Magic 5S, która miała został nowym królem AnTuTu, zdobyła w teście tym jedynie 659586 punktów.

Nowy flagowiec Xiaomi odnaleziony w AnTuTu. Konkurencja pozostaje daleko w tyle!

Tym samym możemy być wręcz pewni, że Xiaomi pracuje nad smartfonem stworzonym z myślą o naprawdę wymagających użytkownikach. Jakiś czas temu sam CEO firmy ujawnił kilka informacji na temat tego urządzenia. Nie powinno zabraknąć ekranu o znacznie zwiększonym odświeżaniu, głośników stereo, tradycyjnego złącza słuchawkowego, czytnika zintegrowanego z wyświetlaczem, sporej baterii czy niesamowitego zoomu. I tak naprawdę połączenie tych wszystkich cech z topowym Qualcomm Snapdragonem 865+ może sprawić, że będzie to sprzęt praktycznie kompletny.

Zobacz także: Czytnik e-booków Xiaomi z certyfikacją Bluetooth. Czy doczekamy się globalnej premiery?

Oczywiście sukces sprzedażowy w dużej mierze będzie zależny także od ceny tego sprzętu. Tegoroczne flagowce nie należą do tanich urządzeń i tak naprawdę nie spodziewałbym się tego, że Mi 10 Pro Plus będzie rewolucją w tej kwestii. Bardzo możliwe, że Xiaomi swoją nowość zaprezentuje światu już w sierpniu tego roku. Miejmy nadzieję, że nie będzie to produkt przeznaczony jedynie na rynek chiński i doczekamy się jego globalnej premiery!

Na zdjęciu głównym znajduje się Xiaomi Mi 10, którego recenzję znajdziecie tutaj.

Czego oczekujecie po Xiaomi Mi 10 Pro Plus? Czekacie na premierę tego urządzenia? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!