Nubia Red Magic 5S bije rekordy w AnTuTu

Nubia Red Magic 5S bije rekordy w AnTuTu

To, że Nubia Red Magic 5S trafi na rynek już 28 lipca tego jest pewne od kilku dni. Niemniej jednak teraz smartfon ten został odnaleziony w AnTuTu i tak naprawdę pozostawia on w tyle całą konkurencję, która już wcześniej miała swoją premierę.

Nubia Red Magic 5S w AnTuTu

Do tej pory najmocniejszy smartfonem według AnTuTu był niedawno zaprezentowany Lenovo Legion Duel. Sprzęt ten zdobył w teście benchmarkowym 648871 punktów. Wszystko wskazuje na to, że Nubii udało się iść o krok dalej i stworzyć urządzenie, które w pełni sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających użytkowników. Model oznaczony jako Red Magic 5S zdobył bowiem aż 659686 punktów w AnTuTu. Skąd ta różnica biorąc pod uwagę, że oba smartfony pracują pod kontrolą Qualcomm Snapdragona 865+?

Nubia Red Magic 5S bije rekordy w AnTuTu

Kilka dni temu CEO Nubii poinformował świat, że nadchodząca nowość stworzona z myślą o graczach ma otrzymać grafikę o znacznie zwiększonym taktowaniu. I to tak naprawdę może zapewnić wyższy wynik w testach benchmarkowych, ale ciężko powiedzieć czy przełoży się także na rzeczywistą pracę. Niestety, ale tym razem AnTuTu nie zdradza nam jakichkolwiek informacji na temat samej specyfikacji. Niemniej jednak o modelu Red Magic 5S wiemy całkiem sporo. Smartfon ten otrzyma ekran AMOLED o odświeżaniu na poziomie 144 Hz oraz próbkowaniu dotyku na poziomie 320 Hz.

Zobacz także: Nubia zapowiada premierę nowego inteligentnego zegarka!

Qualcomm Snapdragon 865+ będzie wspierany przez naprawdę sporą ilość RAM-u LPDDR5, a na pliki użytkownika zostanie przeznaczona pamięć UFS 3.1. Całość chłodzona będzie zupełnie nowym systemem chłodzenia wykorzystującym oczywiście ciecz. Nubia Red Magic 5S zadebiutuje z preinstalowanym Androidem 10 oraz najnowszą wersją nakładki producenta. Nadal zagadką pozostaje cena tego sprzętu. Bez wątpienia tanio nie będzie, ponieważ cena topowych jednostek Qualcomma nie należy do zbyt niskich, ale jednocześnie liczę na to, że producent z Państwa Środka pozytywnie nas zaskoczy w tej kwestii. Wszystko stanie się jasne już 28 lipca!

Na zdjęciu głównym znajduje się Nubia Red Magic 5S.

Czekacie na premierę Nubii Red Magic 5S? Czego oczekujecie po tym sprzęcie? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!