Strona główna Aktualności Nowy smartwatch Huami pojawi się już niedługo!

Nowy smartwatch Huami pojawi się już niedługo!

-

Smartbandy i smartwatche cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Oferują one niekiedy wiele ciekawych funkcji, które są szczególnie przydatne dla osób, które są aktywne fizycznie. Huami już za parę dni zaprezentuje swój nowy smartwatch!

Huami Amazfit GTR już na horyzoncie!

Firma ta z pewnością jest kojarzona przez wiele osób dzięki ich smartwatchom, które już są dostępne na rynku. Są one bardzo popularne dzięki dobremu stosunkowi ceny do jakości. W sumie, jak mogłoby być inaczej, skoro Huami to submarka Xiaomi, a oni słyną właśnie z takich sprzętów. Niespełna miesiąc temu pokazali światu swoje dwa nowe inteligentne zegarki, a już teraz zapowiadają kolejny model! Będzie on nosił nazwę Amazfit GTR, co potwierdzają plakaty zapowiadające jego premierę.

Dzięki niemu wiemy też, kiedy ujrzy on światło dzienne. Odbędzie się to już 16 lipca, we wtorek, a więc zaledwie za 6 dni. Podobno jego największą zaletą ma być długi czas pracy tego urządzenia na jednym ładowaniu. Według informacji zamieszonej przez Guan’a Wei, Huami Amazfit GTR ma wytrzymać aż 24 dni na naładowanej w pełni baterii. Według mnie to byłby naprawdę niezły wynik, lecz myślę, że jest to jednak trochę przesadzona wartość. Wykonany ma być on z wysokiej jakości wytrzymałych materiałów. Może to być stal nierdzewna, aluminium oraz tytan.

Warto przeczytać: Przestrzegamy: w Google Play pojawiła się niebezpieczna aplikacja podszywająca się pod Es File Manager

Nie jest nam znana jego specyfikacja, choć w sieci pojawiają się pewne domysły. Mówi się, że zostanie on wyposażony w wyświetlacz z matrycą AMOLED. Jego sercem może być jednostka Snapdragon Wear 3100 – układ wyposażony w cztery rdzenie Cortex-A7 o taktowaniu maksymalnym 1.2 GHz. Jest on bardzo energooszczędny, tak więc rzeczywiście czas pracy na baterii może być dość długi. Cóż, wszystko okaże się już za niespełna tydzień, lecz myślę, że akurat te informacje mogą się potwierdzić.

Jak myślicie, czy producent rzeczywiście mówi prawdę? Czy czas pracy tego smartwatcha rzeczywiście będzie mógł wynosić nawet 24 dni?

Na grafice tytułowej jest smartwatch Amazfit Verge,
sprawdź jego porównanie z Amazfit Stratos TUTAJ!
ŹródłoGizchina

Kolejny artykuł znajdziesz poniżej