Nubia Red Magic 5S trafi na rynek z Qualcomm Snapdragonem 865+

Nubia Red Magic 5S trafi na rynek z Qualcomm Snapdragonem 865+

Jakiś czas temu na rynek trafiła Nubia Red Magic 5G z Qualcomm Snapdragonem 865. I już niedługo smartfon ten nie będzie najmocniejszym urządzeniem tego producenta. Teraz w sieci pojawił się plakat zdradzający nam, że nadchodząc nowość otrzyma niezaprezentowany jeszcze procesor Qualcomma!

Nubia Red Magic 5S

Sam plakat tak naprawdę zdradza nam wyjątkowo niewiele informacji. Nadal nie znamy daty premiery modelu oznaczonego jako Red Magic 5S, ale z racji tego, że producent z Państwa Środka już teraz zaczyna podgrzewać atmosferę bardzo możliwe, że sprzęt ten trafi na rynek w najbliższej przyszłości. Pewne jest, że smartfon ten otrzyma niezaprezentowanego jeszcze Qualcomm Snapdragona 865+. Ciężko powiedzieć jak procesor ten będzie wypadać w praktyce, ale bez wątpienia możemy spodziewać się poprawy wydajności w porównaniu do Snapdragona 865, a dodatkowo nie powinno zabraknąć także zapewnień o zdecydowanie mniejszym zużyciu energii podczas codziennego użytkowania.

Nubia Red Magic 5S trafi na rynek z Qualcomm Snapdragonem 865+

Bez wątpienia nie zabraknie modemu 5G. Możliwość łączności z sieciami nowej generacji stała się pewnego rodzaju standardem zarówno w przypadku flagowców jak i niektórych mocniejszych średniaków. Bardzo możliwe, że w Nubii Red Magic 3S zostanie także wykorzystany ekran AMOLED o odświeżaniu na poziomie 144 Hz. Producent z Państwa Środka zapewne postawi także na specjalnie zaprojektowany system chłodzenia cieczą. Na pleckach natomiast mają znaleźć się trzy aparaty, ale na tę chwilę nic nie wiemy na ich temat.

Zobacz także: Nubia Red Magic 5G Lite trafia do sprzedaży w Hiszpanii!

Całość może działać dzięki baterii o pojemności 4500 mAh wspierającej szybkie ładowanie. Bardzo możliwe, że Nubia Red Magic 5S będzie miała wyróżnić się na tle konkurencji stosunkowo niską ceną, ale jednocześnie musimy pamiętać o tym, że nowe topowe procesory Qualcomma są zdecydowanie droższe niż poprzednie generacje. Pozostaje nam czekać na kolejne informacje na ten temat, które już niedługo powinny pojawić się w sieci!

Na zdjęciu głównym znajduje się Nubia Red Magic 5G.

Czego oczekujecie po Nubii Red Magic 5S? Czekacie na premierę tego urządzenia? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!