Odbiór paczki InPost z Allegro będzie jeszcze łatwiejszy!

inpost
(fot. InPost)

Jak się okazuje, dostawa paczek w Allegro może być jeszcze przyjemniejsza, a przede wszystkim dla tych, korzystających z usług InPost. O co chodzi?

Dostawa do InPost PaczkoPunktów w Allegro

InPost to nie tylko Paczkomaty, ale także inne punkty odbioru, które nazywają się PaczkoPunktami. Jak wynika z nowego regulaminu, już od 31 października na Allegro zamówimy paczkę, która zostanie wysłana za pośrednictwem firmy InPost nie tylko do Paczkomatów.

Chodzi właśnie o wspomniane PaczkoPunkty. Bywa tak, że niektórzy mają bliżej do takich punktów odbioru paczek niż do Paczkomatów. Warto jednak dodać, że automaty paczkowe działają 24/7 i nie wymagają kontaktu z drugim człowiekiem. Działanie PaczkoPunktów jest raczej uzależnione od godzin pracy tego punktu, na przykład sklepu, kiosku czy ksero.

W ramach usługi Allegro InPost Paczkomat 24/7 oraz InPost Paczkomat 24/7, będzie możliwy wybór również jednego z PaczkoPunktów dostępnych w całej Polsce. Dzięki temu kupujący będą mieli do wyboru łącznie aż ponad 23 tysiące punktów odbioru InPost.

InPost

Aby wybrać PaczkoPunkt, w Allegro będzie trzeba wybrać dostawę do Paczkomatu. Dopiero na liście dostępnych Paczkomatów dostępne będę te punkty odbioru (a przynajmniej tak wynika z komunikatu). Finalnie klienci mają otrzymać aż 23 tysiące punktów odbioru firmy InPost.

Akurat ja mam najbliżej do Paczkomatu, ale zapewne niektórzy bliżej mają do takowego punktu. Jest to zdecydowanie zmiana na plus.

Źródło: InPost przez android.com.pl

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!