Mieszkańcy Gdańska i Warszawy będą mogli porozmawiać przez ogromne laptopy z Windows 11

Windows 11

Windows 11 miał swoją premierę 5 października. Wielu użytkowników już zdążyło skorzystać z aktualizacji do najnowszej wersji systemu Microsoftu. Oczywiście, musieli oni najpierw spełnić wymagania sprzętowe, które są dość wyśrubowane – posiadacze wciąż mocnych urządzeń mogą nie spełniać przyjętych wymagań. Windowsa 11 mogą używać też osoby, które zakupiły laptop z tym systemem lub zainstalowały go w inny sposób. Niemniej jednak, Microsoft chce, aby korzystających z najnowszych okienek było jak najwięcej.

Windows 11 i Teams – Microsoft chce wypromować swoje produkty

By przekonać użytkowników, technologiczny gigant będzie promować również części składowe systemu. Jedną z nich jest platforma do komunikacji, czyli Microsoft Teams. Popularne “teamsy” stały się podstawą zdalnego nauczania. Microsoft chce pokazać, że program ma o wiele większe możliwości – jest w stanie połączyć również całe miasta.

12 października 2021 roku między godziną 12:00 a 18:00 w Warszawie, w okolicy Ronda de Gaulle’a przy Warszawskim Centrum Bankowo-Finansowym oraz w Gdańsku przy ulicy Ołowianka 1 pojawią się nietypowe instalacje. Będą to gigantyczne laptopy z aktywną aplikacją Microsoft Teams. W ten sposób pozdrowić będą się mogli mieszkańcy tych oddalonych o kilka godzin jazdy miast.

Jeśli zauważycie instalacje Microsoftu, możecie wstawić zdjęcia w komentarzach!

Źródło: purepc.pl

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!