Certyfikowany właśnie OnePlus Ace 2 może trafić na globalny rynek jako inny smartfon!

Specyfikacja OnePlus 2
OnePlus Ace (fot. OnePlus)

Wszystko wskazuje na to, że OnePlus Ace 2, który właśnie pojawił się w chińskiej jednostce certyfikującej może trafić na globalny rynek jako OnePlus 11R. Oto, co już teraz wiemy o nadchodzącym modelu. 

Co wiemy o OnePlus Ace 2?

Jak sugerują najnowsze plotki, nadchodzący smartfon OnePlus zostanie wyposażony w 6,7-calowy wyświetlacz AMOLED o rozdzielczości Full HD+ i odświeżaniu obrazu z częstotliwością 120 Hz. W górnej części ekranu pojawi się otwór na kamerkę do selfie, która charakteryzować się ma rozdzielczością 16 Mpx lub 32 Mpx. 

Certyfikowany właśnie OnePlus Ace 2 może trafić na globalny rynek jako inny smartfon!
OnePlus Ace (fot. OnePlus)

OnePlus Ace 2 najprawdopodobniej zostanie wyposażony w procesor Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 1, który składa się z jednego rdzenia Cortex-X2 o taktowaniu 3.19 GHz, trzech rdzeni Cortex-A710 o taktowaniu 2.75 GHz, czterech rdzeni Cortex-A510 o taktowaniu 1.80 GHz oraz układu graficznego Adreno 730. Zestaw wspierany ma być nawet przez 16 GB pamięci RAM LPDDR5 oraz maksymalnie 512 GB pamięci wewnętrznej typu UFS 3.1. 

Ponadto specyfikację techniczną ma uzupełniać potrójny aparat składający się z 50 Mpx obiektywu głównego (prawdopodobnie Sony IMX890) oraz dwóch dodatkowych obiektywów o nieznanych na ten moment parametrach. Smartfon oferować ma także akumulator o pojemności 5000 mAh z ładowaniem o mocy 100 W, co względem poprzednika może być małym krokiem wstecz, gdyż pierwsza generacja OnePlus Ace oferowała baterię o pojemności 4600 mAh z ładowaniem o wyższej mocy – 150 W. 

Certyfikowany właśnie OnePlus Ace 2 może trafić na globalny rynek jako inny smartfon!
OnePlus Ace (fot. OnePlus)

OnePlus Ace 2 pracować ma pod kontrolą systemu Android 13 z nakładką ColorOS 13. Warto mieć jednak na uwadze, że globalny wariant tego modelu zostanie wyposażony w nakładkę OxygenOS 13. 

Na ten moment nie znamy daty premiery omawianego modelu, ale poprzednia generacja została zaprezentowana w kwietniu. Wszystko wskazuje jednak na to, że OnePlus Ace 2 zadebiutuje zdecydowanie szybciej, co potwierdza pojawienie się tego modelu w bazie certyfikującej. 

Źródło: 91mobiles

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!