OnePlus stworzyło pianino z 17 smartfonami!

OnePlus Phone Piano

W moim poprzednim wpisie opisałem działania pewnego programisty, który to wgrał Windowsa na kalkulator. Myślałem, że już nic mnie tego dnia nie zaskoczy, ale się myliłem. Firma OnePlus, której to smartfony są bardzo chwalone wśród użytkowników tych sprzętów, stworzyła pianino. Nie jest to jednak byle jakie pianino, bowiem wykorzystała do tego 17 swoich najnowszych superflagowców!

To teraz jeszcze czekam na organy kościelne z wykorzystaniem smartfonów…

Nie tak dawno, nieco ponad miesiąc temu, odbyła się premiera nowych smartfonów OnePlus. Są to dwa flagowe urządzenia, OnePlus 7T oraz OnePlus 7T Pro. Producent postanowił popisać się bardzo ciekawym marketingiem i stworzył pianino, do którego powstania użyto 17 smartfonów OnePlus 7T Pro.

OnePlus Phone Piano

Jak napisał jeden z pracowników tego chińskiego giganta na forum, muzyka sprzyja nawiązywaniu nowych przyjaźni oraz pogłębiać już te istniejące relacje. OnePlus postanowił wykorzystać moc muzyki i tak oto właśnie powstało to pianino. OnePlus Phone Piano, bo tak zostało ono nazwane, ma sprawić, że zaprzyjaźnimy się z ich produktami. Zamiast standardowych klawiszy, znajdziemy tu rząd 17 smartfonów. Dzięki malutkim ramkom wokół wyświetlacza oraz odświeżaniu wyświetlanych treści na poziomie 90 Hz, wszystko to ma bardzo dobrze wyglądać i płynnie działać.

Zobacz także: Xiaomi wyprzedało 200 000 sztuk Mi TV w mgnieniu oka!

Pianino to będzie pojawiać się w kilku europejskich miastach, gdzie grać na nim będzie znany artysta, Karim Kamar. Dwa dni temu można było je znaleźć w Londynie, natomiast dzisiaj, od godziny 10:00, znaleźć je będziemy mogli w Paryżu.

Oprócz tego, w ten czwartek oraz sobotę pojawi się ono, kolejno, w niemieckim mieście Rothenburg ob der Tauber oraz w Helsinkach – stolicy Finlandii. Przyznam szczerze, że to naprawdę ciekawa forma promocji swoich produktów. Z wielką chęcią, gdyby miał taką możliwość, zobaczyłbym je na żywo. OnePlus, jak ty mnie zaimponowałeś w tej chwili…

Jak Wam się podoba to pianino? Według mnie wygląda całkiem ciekawie. Z pewnością jest to oryginalny sposób na promowanie smartfonu.

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!