OnePlus szykuje nie byle jaką premierę! Czyżby nadchodził samochód elektryczny od producenta telefonów?!

OnePlus Prima Aprilis

Żarty z okazji pierwszego kwietnia czas zacząć! Producenci co roku ścigają się i wymyślają coraz to większe absurdy. Na pierwszy ogień w tym poszedł OnePlus, który pokazał na Twitterze coś na kształt sportowego auta. O co tu chodzi?

OnePlus chce zostać konkurencją dla Tesli?!

OnePlus chwalił się kiedyś, że zamierza poszerzać horyzonty i otwierać się na nowe branże. Początkowo mówiono o telewizorach, jednak okazuje się, że być może chińska firma zacznie od czegoś innego. Na Twitterze chińskiej firmy, znanej dotychczas z produkcji telefonów i akcesoriów do nich, pojawiło się bardzo ciekawe zdjęcie. Prezentuje ono coś o kształcie zbliżonym do sportowego samochodu. Zobaczcie poniżej.

OnePlus Prima Aprilis

Cóż, już wygląda to ciekawie, a atmosfera zdaje się zagęszczać coraz mocniej za sprawą kolejnych ciekawostek. Pewien użytkownik Twittera po “podrasowaniu” zdjęcia znalazł na nim napis “Yes, we do cars now.”, czyli “Tak, teraz robimy auta”. Oprócz tego współzałożyciel firmy, Carl Pei, na ich forum napisał, że zamierzają wejść w nową branże. Mowa o samochodach elektrycznych, OnePlus ma w najbliższym czasie pokazać najszybciej ładujące się auto na prąd.

Dodatkowo OnePlus współpracował wcześniej z McLarenem, z którym opracował specjalną edycję swojego smartfona. W teaserze opublikowanym na Twitterze widać delikatnie kreskę brytyjskiej firmy robiącej samochody. Być może ponownie ze sobą kolaborowali przy tym projekcie?

OnePlus 6T McLaren Edition
OnePlus 6T McLaren Edition

Co to wszystko może oznaczać?

Mam kilka pomysłów. Być może OnePlus pokaże… zdalnie sterowane autko-zabawkę. Skoro ma być to najszybciej ładowane auto elektryczne, to może w tę stronę? Cóż, byłoby to dość osobliwe, ale zabawne. Jednak rozwiązanie tej zagadki może być jeszcze prostsze.

OnePlus 6T jest tylko ewolucją. I to bardzo delikatną…

OnePlus chce po prostu narobić marketingowego szumu przed prezentacją nowego systemu szybkiego ładowania, który będzie zaimplementowany w następnych telefonach Chińczyków. WarpTen (w nawiązaniu do prędkości Warp z filmów Star Trek), bo tak miałby nazywać się ten system, byłby niczym innym jak znanym z OPPO SuperVOOC pod inną nazwą. Ehh, jeśli tak będzie to poważnie się zawiodę… Wolałbym zobaczyć auto, czy też autko. Albo chociaż następny telefon od tego producenta, czyli OnePlusa 7.

Lubicie żarty serwowane nam 1 kwietnia przez producentów? Napiszcie w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!