OnePlus znów zaskakuje! Już jutro rusza limitowana przedsprzedaż Norda

OnePlus znów zaskakuje! Już jutro rusza limitowana przedsprzedaż Norda

Od kilku ostatnich miesięcy mówi się o nowym, budżetowym smartfonie od OnePlusa. Dzisiaj na swoim instagramie OnePlusLiteZThing, producent zapowiedział jutrzejszy start limitowanej przedsprzedaży swojego nowego modelu. Jednak jest jeden haczyk – będzie dostępne tylko 100 sztuk, więc warto się pospieszyć.

Przedsprzedaż OnePlus Nord startuje!

Jutro o punkt dziesiątej wschodnioeuropejskiego czasu, rozpocznie się przedsprzedaż wyczekiwanego przez wszystkich OnePlusa Nord. Cena urządzenia ma nie przekroczyć czterystu dolarów, co czyni z niego łakomy kąsek w rozsądnej cenie. Niestety początkowo tylko 100 egzemplarzy trafi na rynek, co oznacza, że zostaną wykupione w kilka sekund. Dziś wieczorem, OnePlus ma udostępnić pierwsze wideo przedstawiające nowego smartfona w pełnej okazałości. Poniżej możecie obejrzeć screen’y z oficjalnego profilu producenta.

Zobacz także: OnePlus Lite Z zadebiutuje już w lipcu!

OnePlus Nord ma być zaopatrzony w układ 765 od Snapdragona, cztery aparaty na pleckach, 90-Hz wyświetlacz, oraz szybkie 30 – watowe ładowanie po kablu. Już niebawem zobaczymy jak smartfon będzie plasował się cenowo. Może będzie to kolejne, pozytywne zaskoczenie od chińskiego producenta?

Co myślicie o OnePlus Nord? Czekacie na premierę tego sprzętu? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!