OPPO R19 może zdradzić nam wygląd tegorocznego OnePlus 7

oppo rx17 pro (2)
OPPO RX17 Pro

Premiera tegorocznego flagowca OPPO nadchodzi wielkimi krokami. Teraz w sieci pojawiły się zdjęcia mające rzekomo przedstawiać wygląd modelu oznaczonego jako R19. Bardzo możliwe, że podobnie będzie wyglądać także OnePlus 7!

Nie slider, a wysuwany aparat

OPPO przyzwyczaiło nas do tego, że w swoich flagowcach stara się wykorzystać jak najbardziej innowacyjne rozwiązania, które udowodnią, że to właśnie chiński producent posiada coś czego nie ma konkurencja. I podobnie ma być w przypadku OPPO R19. Smartfon ten ma otrzymać spory ekran, który będzie zajmować prawie całą powierzchnię panelu przedniego. Ramki dookoła wyświetlacza są zmniejszone do minimum, a co więcej są symetryczne i to może podobać się ogromnej ilości potencjalnych klientów. Wcześniej pojawiały się głosy mówiące, że przednie aparaty będą ukryte w specjalnym sliderze, podobnym do tego, którym może pochwalić się Xiaomi Mi Mix 3. Wszystko wskazuje na to, że otrzymamy nie slider, a wysuwany panel, który będzie skrywać przednie oczko do zdjęć typu selfie.

oppo r19

Na pleckach mają zostać umiejscowione dwa aparaty, które najprawdopodobniej będą wspierać niedawno zaprezentowany 10-krotny hybrydowy zoom optyczny. Największym zdziwieniem może być czytnik linii papilarnych umiejscowiony na pleckach. Myślę, że wszyscy spodziewali się zintegrowania go z wyświetlaczem, ale z drugiej strony bardzo możliwe, że OPPO przygotowuje także model oznaczony jako R19 Pro i to on może być prawdziwym flagowcem.

oppo r19 2

Zobacz też: OPPO oficjalnie zadebiutowało w Polsce z czterema smartfonami

Co OPPO R19 ma wspólnego z OnePlus 7?

Obie firmy, OPPO i OnePlus, należą do jednego koncernu, którego właścicielem jest BBK Electronics. W przeszłości flagowce OnePlus wyglądały praktycznie identycznie jak wcześniej prezentowane topowe urządzenia OPPO. I najprawdopodobniej sytuacja się powtórzy i w tym roku. Tym samym zdjęcia OPPO R19 mogą zdradzić nam jak mniej więcej będzie wyglądać OnePlus 7. Oczywiście i tutaj spodziewamy się czytnika linii papilarnych zintegrowanego z wyświetlaczem. Co więcej OP 7 najprawdopodobniej nie otrzyma technologii 10-krotnego hybrydowego zoomu optycznego, a co za tym idzie na pleckach możemy zobaczyć zupełnie inne aparaty. Wszystko powinno stać się jasne już niedługo!

Co myślicie o tak wyglądającym OPPO R19? Czekacie na jego premierę? Zapraszamy do dyskusji!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!