Pierwsza partia realme Narzo 10 wyprzedana w zaledwie trzy minuty!

realme Narzo 10

Początek maja przyniósł nam premierę realme Narzo 10 oraz Narzo 10A. Smartfony te zostały stworzone z myślą o rynku Indii i tak naprawdę dopiero wczoraj rozpoczęła się ich sprzedaż. Tak dużego zainteresowania nowościami chińskiego producenta nie spodziewał się chyba nikt!

realme Narzo 10 nowym hitem sprzedaży?

Tak naprawdę realme Narzo 10 nie jest niczym nowym. Smartfon ten jest bliźniaczym modelem dla realme 6i, który jest także dostępny w naszym kraju. Niemniej jednak to właśnie niedawno zaprezentowany sprzęt producenta z Państwa Środka spotkał się z wyjątkowo ciepłym przyjęciem przez mieszkańców Indii. Pierwsza partia modelu Narzo 10 została wyprzedana w zaledwie trzy minuty. Robi wrażenie, prawda? Przy tego typu informacjach firmy bardzo często nie podają dokładnej liczby sprzedanych sztuk, a co za tym idzie nie możemy jednoznacznie stwierdzić czy faktycznie możemy mówić o sukcesie sprzedażowym.

Pierwsza partia realme Narzo 10 wyprzedana w zaledwie trzy minuty!

Firma realme podeszła do tematu inaczej. W ciągu wspomnianych wcześniej trzech minut sprzedano ponad 70000 smartfonów. Oczywiście już niedługo do sprzedaży trafi kolejna partia Narzo 10 i bardzo możliwe, że po raz kolejny zostanie ona wyprzedana w kilka minut. Urządzenie to otrzymało ekran LCD o przekątnej 6,52 cala oraz rozdzielczości HD+. Za wydajność odpowiada MediaTek Helio G80, a jednostka ta wspierana jest przez 4 GB RAM-u. Na pliki użytkownika natomiast przeznaczono 128 GB pamięci wewnętrznej.

Zobacz także: MediaTek Dimensity 820 oficjalnie zaprezentowany. Jednostka ta będzie odpowiadać za wydajność w części nadchodzących średniaków

Na pleckach umiejscowiono cztery aparaty. Głównym jest matryca 48 Mpix, a dodatkowymi obiektyw ultraszerokokątny 8 Mpix, obiektyw do zdjęć typu makro 2 Mpix oraz matrycę monochromatyczną 2 Mpix. Z tyłu został umiejscowiony także czytnik linii papilarnych. Całość działa dzięki baterii o pojemności 5000 mAh ze wsparciem szybkiego ładowania o mocy 18 W. I tak jak Narzo 10 cieszy się gigantyczną popularnością w Indiach, tak bardzo ciekawią mnie wyniki sprzedażowe realme 6i w naszym kraju. Miejmy nadzieję, że już niedługo pojawią się jakieś informacje na ten temat!

Co myślicie o realme Narzo 10? Czy waszym zdaniem zakup tego urządzenia ma sens? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!