PKO BP z Xiaomi Pay jeszcze w I kwartale 2022 roku!

PKO Bank Polski

Implementacja usługi Xiaomi Pay, która pozwala płacić zbliżeniowo opaską Xiaomi Mi Band 6 NFC idzie naprawdę szybko. PKO BP zadeklarował kiedy i on doda tę funkcję.

PKO BP z Xiaomi Pay jeszcze na początku 2022 roku

Aktualnie klienci PKO BP mogą skorzystać z takich usług jak Apple Pay, Garmin Pay, BLIK Zbliżeniowy oraz własne HCE. Do tej listy już niedługo dopiszemy kolejne usługi.

Jak wynika z informacji pozyskanych przez serwis Cashless, jeszcze w I kwartale 2022 roku PKO BP wdroży kolejne technologie płatności. Mowa tu przede wszystkim o Xiaomi Pay, które to pozwala zapłacić zbliżeniowo opaską Xiaomi Smart Band 6 NFC. To sprawia, że lista banków z obsługą tej opaski dynamicznie się powiększa.

Xiaomi Mi Band 6
Xiaomi Mi Band 6

Mi Band 6 NFC to tani gadżet kosztujący 249 złotych (a często około 200 złotych), co sprawia, że wiele osób może sobie na niego pozwolić i wygodnie płacić opaską sportową w sklepach czy innych placówkach. Zapewne już niedługo zobaczymy kolejne sprzęty Xiaomi z obsługą tej funkcji – możliwe, że będzie to nawet Xiaomi Mi Watch 2.

Portal Cashless dodaje, że Xiaomi Pay to nie jest jedyna usługa tego typu, którą wdroży PKO BP. Kolejny na liście jest SwatchPay pozwalający płacić zegarkami tego szwajcarskiego producenta.

Źródło: Cashless

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!