Play reaguje na konflikt na Ukrainie. Znacznie obniża ceny pakietów oraz rozdaje darmowe minuty i gigabajty

play ukraina

Od rana dochodzą do nas informacje mówiące o rozpoczęciu konfliktu zbrojnego na Ukrainie. Polska sieć komórkowa natychmiastowo reaguje na agresję Rosji i uruchamia specjalny pakiet ułatwiający komunikację z Ukraińcami.

Play wspiera obywateli Ukrainy

Ze względu na wydarzenia, które rozpoczęły się dzisiaj rano, Play ze skutkiem natychmiastowym uruchamia specjalne pakiety. Komunikacja jest jednym z kluczowym czynników w trakcie konfliktu i reakcja Playa ma ułatwić kontakt obywatelom Ukrainy. Co dokładnie zostanie wprowadzone?

Play підтримує громадян України. Зміст повідомлення українською мовою можна знайти >> тут <<.

  • przyznajemy 120 darmowych minut na połączenia do największych ukraińskich operatorów (Kyivstar, Vodafone, Lifecell) oraz 10 GB do wykorzystania w Polsce dla klientów Play na Kartę – o sposobie aktywacji pakietu będziemy informować dedykowaną komunikacją.
  • dla wszystkich klientów obniżamy o ponad 80% z 29 gr/min na 5 gr min stawkę za połączenia do największych ukraińskich operatorów (Kyivstar, Vodafone, Lifecell) aktywowaną przez klienta szybkim kodem USSD 111201*1#.

Dodatkowo pakiety można ze sobą łączyć. Play przekazuje komunikaty zarówno w języku polskim, jak i ukraińskim. Specjalny pakiet komunikacyjny będzie dostępny już jutro, 25 lutego 2022 roku.

Play підтримує громадян України. Зміст повідомлення українською мовою можна знайти >> тут <<.

Źródło: Play

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!