Poradnik świąteczny 2022 – Gry

xbox game pass

Graczy na świecie nie brakuje, wielu z nas lubi poświęcić chociaż trochę wolnego czasu na gry. Święta mogą być świetną okazją do rozpoczęcia przygody z czymś nowym. Podarowana bliskiej osobie gra będzie mogła jej zapewnić wiele godzin zabawy przy komputerze czy konsoli.

Need For Speed Unbound

Najnowsza odsłona kultowej serii gier wyścigowych trafi do sprzedaży 2 grudnia 2022. W grze nie zabraknie możliwości rozbudowanej modyfikacji, dużego, otwartego świata, pościgów policyjnych czy historii fabularnej z udziałem rapera A$AP Rocky.

Ceny edycji standardowej:

ELDEN RING

Tegoroczny hit Fantasy RPG akcji od studia FromSoftware. Doświadczymy tu wielowarstwowej, stopniowo odsłanianej fabuły Epicki dramat, w którym najróżniejsze myśli postaci splatają się na Ziemiach Pomiędzy.

Ceny edycji standardowej:

The Callisto Protocol 

Horror surwiwalowy najnowszej generacji, którego akcja rozgrywa się w 2320 roku na martwym księżycu Jowisza – Kallisto. Gdy wybuch tajemniczej epidemii strąca księżyc w otchłań chaosu, Jacob Lee – osadzony w Czarnym Żelaznym Więzieniu, musi zmierzyć się ze swoimi największymi lękami, aby pokonać żądne krwi bestie, podążające tropem bohatera, który odkrywa sekrety w samym sercu korporacji United Jupiter Company. Atmosfera, napięcie i brutalność przeplatane budzącymi przerażenie chwilami beznadziei i ludzkich odruchów zamieniają The Callisto Protocol w przyspieszającą bicie serca opowieść, w której niewyobrażalne potworności czają się za każdym rogiem.

Ceny edycji standardowej:

Forza Horizon 5

Piąta część jednej z flagowych serii Microsoftu, tworzonej przez studio Playground Games. Weźmiemy udział w wielu wyścigach i wyzwaniach na ogromnej mapie wzorowaną różnymi ciekawymi lokacjami Meksyku. Setki samochodów, przystępny model jazdy i wielka mapa czekają!

Ceny edycji standardowej:

God of War Ragnarök

W grze ponownie wcielamy się w Kratosa, aby wraz z synem Atreusem odbyć ryzykowną podróż po wszystkich dziewięciu światach. Postaramy się uniknąć udziału w tytułowym konflikcie nordyckich bogów i olbrzymów.

Ceny edycji standardowej:

Gran Turismo 7

Najnowsza odsłona 25-letniej serii symulatorów wyścigowych ekskluzywnych dla konsol Sony. Wsiądź za kółko ponad 400 najróżniejszych samochodów i odwiedź ponad 90 torów wyścigowych w zmiennych warunkach pogodowych.


Ceny edycji standardowej:

Horizon Forbidden West

Aloy wyrusza na zakazany zachód postapokaliptycznej Ameryki musząc zmierzyć się z nowymi zagrożeniami. Odkryj tajemnice nieuchronnej katastrofy na Ziemi, zmierz się z potężnymi maszynami i ludzkimi wrogami na wierzchowcach w strategicznych starciach.

Ceny edycji standardowej:

Stray

Kocia przygoda ukazana z perspektywy trzeciej osoby, której akcja osadzona została pośród neonowych uliczek zrujnowanego cybermiasta. Zaginiony kot, który nagle pozostał sam jak palec i z dala od swojej rodziny, musi rozwikłać starożytną tajemnicę oraz uciec z miasta zapomnianego przez czas i historię. Wybieraj własne ścieżki, stawiaj czoła nieznanym zagrożeniom i odkryj tajemnice tego nieprzyjaznego miejsca zamieszkiwanego wyłącznie przez roboty i groźne stworzenia.

Ceny edycji standardowej:

GRID Legends

Zapierająca dech w piersiach akcja koło w koło w emocjonujących, globalnych wyścigach. W pełni wykorzystaj potencjał legendarnych samochodów. Poczuj niesamowitą prędkość, stwórz wymarzone zawody i pokonaj wroga na torze. Weź udział w wyścigach w trybie multiplayer i przeżyj spektakularne wydarzenia na torze. Walcz ze znajomymi i nie pozwól, aby o tobie zapomniano!

Ceny edycji standardowej:

Cyberpunk 2077

Przygotowana przez CD PROJEKT RED mroczna wizja przyszłości w megapolis Night City to obsesyjna pogoń za władzą, sławą i przerabianiem własnego ciała. Nawiązane przez ciebie relacje i wybory, które podejmiesz, wpłyną na twoją opowieść i historię potężnego miasta przyszłości.

Ceny edycji standardowej:

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!