Postaw YANOSIKowi kawę i pozbądź się reklam!

Yanosik

Zapewne Yanosik jest Wam bardzo dobrze znany, a zwłaszcza tym, co prowadzą auta. Jak się okazuje, nawigacja wprowadziła wygodną drogę pozbycia się reklam.

Yanosik bez reklam za symboliczną opłatę “na kawę”

Yanosik to popularna nawigacja, która została wzbogacona o dodatkowe funkcje pozwalające kierowcom być ze sobą w luźnym kontakcie. Dzięki Yanosikowi często o wiele wcześniej jesteśmy powiadamiani o wypadkach, niebezpieczeństwach czy kontrolach na drodze. Daje to spory komfort psychiczny, tak bardzo potrzebny kiedy prowadzimy samochód. Platforma jednak musi się jakoś utrzymać, a żeby to zrobić, to aplikację lekko przeładowano reklamami. Te więc stały się dla wielu uciążliwe. Dlatego też twórcy znaleźli rozwiązanie.

Pozbycie się reklam będzie możliwe w zamian za symboliczną opłatę “na kawę”. Do wyboru są trzy rozmiary (mała, średnia i duża) i wybierając M lub L pozbywamy się reklam. Czas ważności takiej opłaty będzie wynosić 30 dni, ale można uruchomić płatność cykliczną.

(fot. Yanosik)
(fot. Yanosik)

Koszt kawy średniej to 9,99 zł, a kawy dużej – 15,99 złotych. Co ważne, mowa tu o usunięciu reklam różnego rodzaju, zarówno banerów, jak i głosowych oraz tych wyświetlanych na ekranie startowym. Oczywiście usuwając słowo “kawa” dostrzegamy, że jest to po prostu typowa subskrypcja. Jednak dodanie tego słowa pozwala nam zrozumieć, że jest to swego rodzaju forma podziękowania za prowadzenie całej platformy. Wszak zapewne wielu osobom Yanosik pomógł zaoszczędzić znacznie większe pieniądze.

Według mnie to świetna opcja. Często lubię jakąś aplikację, ale irytują mnie reklamy i chciałbym się ich pozbyć w zamian za symboliczną opłatę. Niestety, wielu twórców apek dodatkowo dodaje niepotrzebne mi funkcje i tym samym zwiększa koszt abonamentu. Forma Yanosika bardziej do mnie przemawia. Nie dostajemy żadnych dodatkowych funkcji, ale opłata jest minimalna.

Nowość pojawia się w aplikacji Yanosik w wersji 4.0.1.3 na Androida i 5.1.6 na iOS.

Źródło: Yanosik, dobreprogramy.pl

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!