Poznaliśmy wygląd OnePlus 9!

OnePlus 8T
OnePlus 8T

Seria dziewiąta od OnePlus zostanie zaprezentowana około marca przyszłego roku. Od ostatniego czasu możemy ujrzeć coraz większą liczbę renderów, konceptów i podobnych … jednakże tym razem mamy pierwsze zdjęcia zrobione na żywo. Zobaczcie jak wygląda!

DNA modelu 8T

Wraz z ujrzeniem smartfonu na oczy po raz pierwszy, łatwo skojarzyć go z dizajnem OnePlus 8T. Wysepka na aparaty umieszczona w lewym rogu plecków (tym razem nie czarna, a w kolorze obudowy), szklany tył, czy wycięcie na kamerkę typu punch-hole. Kolor, w którym prezentowane jest urządzenie to coś w rodzaju srebrnego z lekkim gradientem, jednakże bardzo prawdopodobne jest to, że ta wersja nie trafi w ogóle nie trafi do sprzedaży. Front wydaje się być klasyczny i bez zmian – ale mi udało się dostrzec jedną różnice w porównaniu do poprzednich modeli … ramki wydają się być symetryczne, tak jak w Pixel 5.

Osoba, która zapewniła te zdjęcia potwierdza, że nazwa modelowa tego urządzenia to “LE2117”. Smartfon w wersji podstawowej będzie posiadać 8GB pamięci operacyjnej oraz 128GB podręcznej, co jest klasycznym rozmiarem dla urządzeń tego producenta. Całą serię dziewiątą będzie napędzać procesor Snapdragon 888, który jeszcze bardziej będzie wykorzystywać potencjał sieci 5G. DO tego zaimplementowane zostaną trzy aparaty – dwie 48 – megapikselowe matryce Sony, oraz jedna nieznana.

Co myślicie o takiej stylistyce smartfonów OnePlus? Dajcie znać w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!