realme C12 pojawia się w Geekbench. Poznaliśmy część specyfikacji tego urządzenia!

realme C12 pojawia się w Geekbench. Poznaliśmy część specyfikacji tego urządzenia!

Firma realme nieustannie pracuje nad kolejnymi nowościami. Kilka dni temu w sieci pojawiły się informacje mówiące, że już niedługo na rynek ma trafić model oznaczony jako realme C12. Teraz smartfon ten został odnaleziony w Geekbench, a to zdradza nam część danych dotyczących specyfikacji!

Co wiemy na temat realme C12?

Jakiś czas temu na rynek trafiły modele realme C15 oraz realme C11. Smartfony te cieszą się gigantyczną popularnością i są jednymi z tych urządzeń, które pokochali fani marki. Nikogo zatem nie powinien dziwić fakt, że producent z Państwa Środka już w najbliższej przyszłości ma wprowadzić do sprzedaży kolejny sprzęt z tej serii. Czym będzie realme C12? Już teraz wiemy, że będzie to kolejny tani smartfon mający podbić serca mniej wymagających użytkowników. Według Geekbench nadchodząca nowość chińskiej firmy będzie działać pod kontrolą MediaTek Helio P35. Jednostka ta wspierana będzie przez 3 GB RAM-u, a na pliki użytkownika przeznaczone zostanie 32 GB pamięci wewnętrznej.

realme C12 pojawia się w Geekbench. Poznaliśmy część specyfikacji tego urządzenia!

Takie połączenie przekłada się na zdobycie 165 punktów w trybie jednego rdzenia oraz na 972 punkty w trybie wielu rdzeni. Myślę, że chiński producent po raz kolejny chce wprowadzić na rynek urządzenie, które przede wszystkim dostępne będzie w wyjątkowo niskiej cenie. Tego typu scenariusz sprawdził się w przypadku realme C15 oraz realme C11 i zapewne podobnie sytuacja będzie wyglądała i w tym przypadku.

Zobacz także: Szczoteczka elektryczna realme M1 Sonic Electric Toothbrush z certyfikacją TUV Rheinland

Nowość firmy z Państwa Środka będzie działać pod kontrolą Androida 10. Nie powinno zabraknąć także tradycyjnego złącza słuchawkowego czy sporego wyświetlacza z wcięciem skrywającym pojedynczy aparat do zdjęć typu selfie. Poprzednie certyfikacje sugerowały także, że realme C12 otrzyma baterię o pojemności 6000 mAh ze wsparciem ładowania o mocy 10 W. Kiedy sprzęt ten zostanie zaprezentowany światu? Tego niestety nie wiemy, ale już niedługo wszystko powinno stać się jasne!

Na zdjęciu głównym znajduje się realme C11.

Co myślicie o specyfikacji realme C12? Czekacie na premierę tego urządzenia? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!