Szczoteczka elektryczna realme M1 Sonic Electric Toothbrush z certyfikacją TUV Rheinland

Szczoteczka elektryczna realme M1 Sonic Electric Toothbrush z certyfikacją TUV Rheinland

Firma realme znana jest przede wszystkim z produkcji smartfonów, ale chiński producent chce próbować swoich sił także na innych rynkach. Teraz w sieci pojawiły się informacje o certyfikacji zupełnie nowej szczoteczki elektrycznej. Co wiemy na jej temat?

realme M1 Sonic Electric Toothbrush

Certyfikacja zdradza nam tak naprawdę jedynie samą nazwę nadchodzącej nowości chińskiego producenta. Niemniej jednak sprzęt ten powinien trafić na rynek już w najbliższym czasie. Bardzo możliwe, że w pierwszej kolejności szczoteczka elektryczna realme zadebiutuje w Indiach, ponieważ tam produkty firmy z Państwa Środka cieszą się gigantyczną wręcz popularnością, ale zapewne doczekamy się także globalnej premiery. Certyfikacja M1 Sonic Electric Toothbrush tak naprawdę potwierdza plan realme, o którym słyszeliśmy już wcześniej.

Szczoteczka elektryczna realme M1 Sonic Electric Toothbrush z certyfikacją TUV Rheinland

Producent ten nie chce już produkować tylko smartfonów, a skupić się także na wielu inteligentnych urządzeniach. W bliżej nieokreślonej przyszłości powinniśmy być świadkami wprowadzenia na rynek nie tylko szczoteczki do zębów, ale także wagi łazienkowej, głośnika ze wsparciem dla inteligentnego asystenta głosowego, smart gniazdek czy inteligentnych zamków. I muszę przyznać, że brzmi to wszystko niezwykle ciekawie. Firma realme rozwija się w błyskawicznym tempie i próbuje walczyć z dużo bardziej znaną konkurencją na naprawdę różnorakich rynkach.

Zobacz także: Ze smartfonów realme korzysta już ponad 40 milionów użytkowników!

Jeśli zapewnienia producenta z Państwa Środka dotyczące jakości okażą się faktem, a dodatkowo stosunek ceny do możliwości pozytywnie nas zaskoczy to bardzo możliwe, że nadchodzące nowości realme, a w tym szczoteczka M1 Sonic Electric Toothbrush, okażą się hitem sprzedażowym. Mam nadzieję, że chińska firma nie zapomni także o mieszkańcach Starego Kontynentu i doczekamy się wprowadzenia tych sprzętów także do naszego kraju. Bardzo możliwe, że pierwsze urządzenia smart home realme zadebiutują już w sierpniu!

Na zdjęciu głównym znajduje się realme X3 SuperZoom, którego recenzję znajdziecie tutaj.

Czego oczekujecie po realme M1 Sonic Electric Toothbrush? Czekacie na premierę nowych urządzeń smart home tej chińskiej firmy? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!