realme C15 będzie mógł pełnić także rolę banku energii!

realme C15 będzie mógł pełnić także rolę banku energii!

Już 28 lipca tego roku na rynek trafi także realme C15. Smartfon ten będzie sprzętem z niższej półki cenowej, ale wszystko wskazuje na to, że chiński producent i tak chce zadbać o to, aby wyróżniał się on na tle konkurencji. Teraz w sieci pojawiły się nowe informacje na temat tego sprzętu!

realme C15 z ładowaniem zwrotnym?

Największą zaletą realme C15 ma być ogromna bateria o pojemności aż 6000 mAh. Ogniwo to w połączeniu z niezbyt energochłonnym procesorem jakim jest MediaTek Helio G35 oraz wyświetlaczem o rozdzielczości HD+ powinno zapewnić wyjątkowo długi czas pracy na jednym ładowaniu. Chiński producent chce to wykorzystać także do ładowania innych urządzeń! Tym samym wystarczy podłączyć do realme C15 odpowiedni kabel i ładowanie słuchawek czy innych sprzętów powinno automatycznie się rozpocząć. Wsparcie dla tego typu rozwiązania oznacza także, że nowość firmy z Państwa Środka powinna został wyposażona w port USB-C.

realme C15 będzie mógł pełnić także rolę banku energii!

Oczywiście nie sądzę, że posiadacze realme C15 będą wykorzystywać ładowanie zwrotne na co dzień, ale bez wątpienia w sytuacjach awaryjnych tego typu technologia może okazać się niezastąpiona. Co jeszcze wiemy o nadchodzącej nowości? Smartfon ten otrzyma w najmocniejszym wariancie 4 GB RAM-u, a na pliki użytkownika zostanie przeznaczone 64 GB pamięci wewnętrznej.

Zobacz także: Ze smartfonów realme korzysta już ponad 40 milionów użytkowników!

Na pleckach natomiast zostaną umiejscowione cztery aparaty. Głównym będzie matryca 13 Mpix, a dodatkowymi obiektyw superszerokokątny 8 Mpix, obiektyw 2 Mpix do makro oraz obiektyw 2 Mpix odpowiedzialny za wykrywanie głębi w trybie portretowym. Zdjęcia typu selfie natomiast wykonywane będą przy pomocy 5-megapikselowego aparatu umiejscowionego w niewielkim wcięciu w wyświetlaczu. Na tę chwilę nie poznaliśmy jeszcze ceny realme C15, ale bez wątpienia będzie to tani smartfon, który spotka się z bardzo ciepłym przyjęciem fanów marki. Pozostaje nam uzbroić się w jeszcze odrobinę cierpliwości i poczekać na oficjalną premierę!

Co myślicie o realme C15? Czekacie na premierę tego sprzętu? Chcielibyście by nowość chińskiego producenta zadebiutowała także w naszym kraju? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!