Ze smartfonów realme korzysta już ponad 40 milionów użytkowników!

Ze smartfonów realme korzysta już ponad 40 milionów użytkowników!

Tak naprawdę realme jest stosunkowo młodą firmą, która powstała w maju 2018 roku. Od tego czasu co chwilę na rynek trafiają nowe sprzęty tego chińskiego producenta i cieszą się one coraz to większą popularnością na całym świecie. Teraz firma postanowiła pochwalić się danymi liczbowymi!

Realme ma powody do zawodolenia

Smartfony realme oferują naprawdę ciekawy stosunek ceny do możliwości. Sam korzystałem przez niespełna miesiąc z modelu X3 SuperZoom i wspominam go z uśmiechem na ustach. Producent z Państwa Środka sprzedaje swoje sprzęty na 59 rynkach na całym świecie. Co więcej firma ta już teraz jest w pierwszej piątce na dziewięciu z tych rynków, ale jednocześnie realme nie ujawniło o jakie dokładnie kraje chodzi. Aktualnie ze smartfonów chińskiej firmy korzysta już ponad 40 milionów użytkowników na całym świecie. I wynik ten robi wrażenie w szczególności wtedy, gdy spojrzymy na niego przez pryzmat tego, że realme na rynku pojawiło się w 2018 roku.

Ze smartfonów realme korzysta już ponad 40 milionów użytkowników!

Chińska firma jest także siódmym producentem smartfonów w ujęciu globalnym. Ostatnie modele tego producenta spotkały się z wyjątkowo ciepłym przyjęciem przez fanów marki. W zaledwie dwie minuty sprzedano aż 150000 sztuk modelu realme C11, a wcześniej w tym samym czasie sprzedano 70000 sztuk Narzo 10. Oczywiście firma nie zamierza zwalniać tempa i możemy być wręcz pewni, że w najbliższej przyszłości na rynek będą trafiać kolejne sprzęty.

Zobacz także: Słuchawki bezprzewodowe realme cieszą się bardzo dużą popularnością w Indiach

Musimy także pamiętać o tym, że realme to nie tylko smartfony. Ostatnio chiński producent mógł mówić o kolejnym sukcesie dotyczącym słuchawek TWS na rynku Indii. I jeśli nadal firma ta będzie oferować bardzo dobry stosunek ceny do możliwości to mam wrażenie, że z każdym kolejnym miesiącem będziemy mogli mówić o znaczących wzrostach sprzedaży. Z niecierpliwością czekamy na kolejne dane!

Na zdjęciu głównym znajduje się realme 6s, którego recenzję znajdziecie tutaj.

Co myślicie o smartfonach realme? A może korzystacie z urządzeń tego chińskiego producenta? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!