realme GT Neo 5 Lite zdradza część swojej specyfikacji technicznej!

realme GT Neo 5 - prawdopodobna specyfikacja techniczna
realme GT Neo 5 (fot. producenta)

Ponad dwa tygodnie na rynku oficjalnie zadebiutował realme GT Neo 5, który już za kilka dni zadebiutuje na globalnym rynku jako realme GT 3. Tak się właśnie składa, że do sieci wyciekły informacje, które sugerują, że realme pracuje nad nieco słabszym modele GT Neo 5 Lite. Oto, co wiemy na jego temat. 

realme GT Neo 5 Lite – prawdopodobna specyfikacja techniczna

Wszystko wskazuje na to, ze realme pracuje nad kolejnym smartfonem z serii realme GT Neo 5, który może zadebiutować na rynku jako realme GT Neo 5 Lite lub realme GT Neo 5 SE. 

Według najnowszego przecieku, który udostępniony został przez Digital Chat Station nadchodzący smartfon realme zostanie wyposażony w niezapowiedziany jeszcze procesor Qualcomm Snapdragon 7 Gen 2. Niektóre z wcześniejszych plotek sugeruje, że smartfon może pojawić się na rynku z procesorem Qualcomm Snapdragon 7+ Gen 1. W każdym przypadku wydajność smartfona powinna być naprawdę przyzwoita. 

Na froncie realme GT Neo 5 znaleźć się ma natomiast wyświetlacz AMOLED o rozdzielczości Full HD+ (1080×2400 pikseli) i częstotliwości odświeżania obrazu 120 Hz. Smartfon ma oferować również 64 Mpx obiektyw główny 64 Mpx (OmniVision OV64M) z przysłoną f/1.79 oraz obiektyw dodatkowy 50 Mpx Sony IMX890. 

realme GT Neo 5 Lite
realme GT Neo 5 Lite (źródło: Digital Chat Station

Na wyposażeniu tego modelu prawdopodobnie nie zabraknie również oświetlenia RGB na tylnym panelu, które znane jest z zaprezentowanego na początku miesiąca realme GT Neo 5. Całość zasilana ma być akumulatorem o pojemności 5500 mAh z ładowaniem o mocy 100 W. 

Na ten moment nie wiadomo nic więcej o specyfikacji technicznej omawianego modelu, ale coraz większa ilość przecieków pojawiających się w sieci sugeruje, że premiera realme GT Neo 5 Lite zbliża się wielkimi krokami. Sam smartfon zapowiada się naprawdę interesująco i może być jednym z ciekawszych średniaków dostępnych na rynku. 

Źródło: GSMArena

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!