realme Pad trafi do Europy. Poznaliśmy nawet ceny

realme pad
(fot. realme)

Moda na tablety wróciła na dobre i wiele producentów chce wydać swoją propozycję. Nie tak dawno temu zrobiło to Xiaomi, a teraz oczekujemy na nadejście do Europy realme Pada. Poznaliśmy nawet cenę.

realme Pad w Europie

realme Pad to nie jest tablet z wysokiej, ani nawet średniej półki. Jest to raczej budżetowa propozycja, która ma spełniać swoje zadanie. Na pokładzie znajdziemy procesor MediaTek Helio G80 oraz wyświetlacz LCD o przekątnej 10,4 cala i rozdzielczości 2000 x 1200 pikseli. Mamy tutaj też cztery głośniki, a całość zasila ogniwo o pojemności 7100 mAh, które szybko naładujemy mocą 18 W. Tablet waży 440 gramów, a jego grubość to 6.9 milimetrów.

realme pad
(fot. realme)

W Europie tablet ma być dostępny w wersji z 3 GB RAM i 32 GB pamięci na dane, a także w konfiguracjach 4/64 i 6/128 GB. Te mają kosztować kolejno 238 EUR (około 1100 złotych), 259 EUR (około 1192 złotych) i 289 EUR (mniej więcej 1330 złotych). Ceny nie są zbyt zachęcające, tym bardziej, że najdroższa wersja niebezpiecznie zbliża się do ceny Xiaomi Pad 5, który deklasuje swojego konkurenta pod niemalże każdym względem, a zwłaszcza w kontekście wydajności.

realme pad
(fot. realme)

Całkiem możliwe, że realme Pad trafi także do Polski. Europejska premiera ma się odbyć prawdopodobnie w listopadzie.

Źródło: telepolis

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!