realme X3 SuperZoom może wspierać nawet 60-krotny zoom

realme X3 SuperZoom może wspierać nawet 60-krotny zoom

O specyfikacji realme X3 SuperZoom do tej pory nie wiedzieliśmy zbyt wiele. Teraz w sieci pojawiły się kolejne informacje na temat tego urządzenia. Wszystko wskazuje na to, że sprzęt ten będzie oferować naprawdę dobrą wydajność oraz jakość zdjęć, która powinna sprostać oczekiwaniom większości użytkowników!

realme X3 SuperZoom

Sercem nadchodzącej nowości realme ma być Qualcomm Snapdragon 855+. Wprawdzie nie jest to najmocniejsza jednostka w portfolio amerykańskiego producenta, ale bez wątpienia zapewni ona wydajność, która sprosta oczekiwaniom zarówno tych mniej jak i bardziej wymagających użytkowników. Snapdragon 855+ powinien być wspierany przez nawet 12 GB RAM-u w topowym wariancie. Jednak najciekawszą kwestią wydają się nowe informacje na temat zoomu zastosowanego w realme X3 SuperZoom.

Według plotek smartfon ten powinien wspierać nawet 60-krotne zbliżenie. Wprawdzie nie wiemy czy będzie to zoom hybrydowy czy też cyfrowy, ale szczerze mówiąc spodziewałbym się jednak cyfrowego. Dodatkowo nadchodząca nowość chińskiego producenta powinna otrzymać także specjalnie stworzony tryb w aparacie, który umożliwi użytkownikom wykonywanie zdjęć gwiazd oraz drogi mlecznej. Trzeba przyznać, że brzmi to bardzo ciekawie i możliwe, że w trybie tym wykorzystywana będzie sztuczna inteligencja.

Zobacz także: Jesteśmy po konferencji Huawei. Zaprezentowano pięć nowych urządzeń w Polsce, a HMS rośnie w siłę!

Już wcześniej w sieci pojawiły się informacje o tym, że realme X3 SuperZoom zostanie także wyposażony w baterię o pojemności 4200 mAh wspierającą szybkie ładowanie o mocy 30 W. Co więcej najprawdopodobniej chiński producent zaprezentuje światu także modele X3 oraz X3 Pro, które będą różnić się specyfikacją od wariantu SuperZoom, ale nadal nie wiemy jakie będą to różnice. Zagadką pozostaje także data premiery nadchodzących nowości realme. Miejmy nadzieję, że już niedługo firma ta postanowi ujawnić światu kolejne informacje na ten temat!

Na zdjęciu głównym znajduje się realme 6, którego recenzję znajdziecie tutaj.

Co myślicie o realme X3 SuperZoom? Czekacie na premierę tego urządzenia? A może korzystaliście już ze smartfonów tej firmy? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!