Być może już niedługo zobaczymy nowy smartfon Redmi!

Redmi logo

Redmi, od niedawna submarka Xiaomi, bez dwóch zdań może pochwalić się świetnymi wynikami sprzedażowymi dzięki smartfonowi Redmi Note 7. Bardzo prawdopodobne, że jeszcze w te wakacje, w sierpniu, zaprezentują oni jego następcę, Redmi Note 8!

Premiera nowego urządzenia Redmi już na horyzoncie!

Jeden z dyrektorów Xiaomi, Wang Teng Thomas, przekazał światu bardzo ciekawą informację. Otóż, zdradził, że już w sierpniu tego roku Redmi zaprezentuje swój nowy produkt.

zapowiedz premiery sierpień redmi

Według wielu osób, ma być to smartfon Redmi Note 8, a więc następca ich bardzo udanego średniaka, Redmi Note 7, który jest szalenie popularny. Wielu moich znajomych korzysta z niego i są bardzo zadowoleni.

Redmi Note 7
Redmi Note 7

Wiemy, że submarka chińskiego giganta szykuje dla nas nowy smartfon z 64-megapiksleowym aparatem. Mówi się, że to właśnie Redmi Note 8 ma otrzymać ten aparat. Jeśli rzeczywiście by tak było, to zobaczymy tak naprawdę trochę przykrą pogoń za cyferkami u tego producenta. To chwyt, na który daje się nabrać naprawdę duża część społeczeństwa. Uważają, że im większa cyfra, tym lepsza, a tak w rzeczywistości nie jest. W przypadku aparatu jest jeszcze parę innych czynników wpływających na jakość zdjęcia.

Warto przeczytać: Wiele mitów związanych z technologią wciąż żyje, a niektóre mogą Was zaskoczyć

Wracając jednak co do premiery samego urządzenia, myślę jednak, że nie powinniśmy się nastawiać na premierę konkretnie tego smartfonu. Pamiętajmy, iż Redmi zapowiedziało wprowadzenie na rynek ich własnego telewizora. Z drugiej strony, wątpię, by Chińczycy czekali z premierą kolejnego średniaka z serii Redmi Note aż do 2020 roku. Ja osobiście myślę, że rzeczywiście w sierpniu zostanie pokazany nowy smartfon. Bardzo ciekawi mnie jego możliwa specyfikacja, stawiam na Snapdragona 675 i 4 GB RAM-u.  Cóż, na razie możemy sobie tylko tak gdybać i gdybać. Musimy poczekać jeszcze trochę, do oficjalnej zapowiedzi prezentacji nowego produktu, wówczas dowiemy się, co to tak naprawdę będzie.

Mamy tu posiadaczy Redmi Note 7? Jak sprawuje się ten smartfon? Jesteście z niego zadowoleni?

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!