Rendery LG Stylo 6 pojawiły się w sieci!

Rendery LG Stylo 6 pojawiły się w sieci!

LG Stylo został zaprezentowany światu w czerwcu zeszłego roku. Teraz w sieci pojawiły się rendery kolejnej generacji tego smartfona i wszystko wskazuje na to, że już niedługo sprzęt ten może trafić na rynek. Czy jest na co czekać?

LG Stylo 6

Rendery zostały opublikowane przez Evana Blass, a co za tym idzie możemy przypuszczać, że dokładnie tak będzie wyglądać nadchodząca nowość koreańskiego producenta. Na froncie LG Stylo 6 mamy znaleźć spory wyświetlacz najprawdopodobniej o proporcjach 20,5:9. W górnej części ekranu umiejscowiono niewielkie wcięcie, w którym znajdzie cię pojedynczy aparat do zdjęć typu selfie. Same ramki wyglądają na dość spore, ale musimy pamiętać o tym, że smartfon ten będzie raczej średniakiem lub nawet budżetowcem. Na dolnej krawędzi swoje miejsce znalazło gniazdo USB-C, tradycyjny port słuchawkowy jack 3,5 mm oraz to właśnie tam został ukryty rysik mający ułatwić obsługę urządzenia i zwiększyć jego funkcjonalność.

Na pleckach natomiast umiejscowiono trzy aparaty z diodą doświetlającą LED oraz czytnik linii papilarnych. Wprawdzie w sieci pojawiły się rendery jedynie jednej kolorystyki LG Stylo 6, ale patrząc na nią możemy być wręcz pewni, że koreański producent będzie chciał iść w modne w ostatnich miesiącach gradienty. Zagadką pozostaje jednak specyfikacja.

Zobacz także: Pierwsze informacje o Qualcomm Snapdragonie 768G pojawiają się w sieci!

LG Stylo 5 został wyposażony w Qualcomm Snapdragona 450, 3 GB RAM-u oraz 32 GB pamięci wewnętrznej. Tym samym po następcy nie spodziewałbym się niesamowitej wydajności, ale bardzo możliwe, że koreański producent będzie chciał zaoferować światu coś, co cechuje się rewelacyjnym stosunkiem ceny do możliwości. Kolejnymi zagadkami pozostaje data premiery, cena oraz to, na jakich rynkach smartfon ten pojawi się w sprzedaży. Miejmy nadzieję, że już niedługo koreański producent ujawni światu coś więcej na temat modelu LG Stylo 6!

Co myślicie o tak wyglądającym LG Stylo 6? Czego oczekujecie po tym urządzeniu? Czekacie na kolejną nowość koreańskiej firmy? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!