Rozpoczynamy TikTokowy Kalendarz Adwentowy!

Rozpoczynamy TikTokowy Kalendarz Adwentowy!

Zapraszamy na naszego TikToka, gdzie już 1 grudnia rozpoczniemy Technologiczny Kalendarz Adwentowy! O co dokładnie chodzi? Wyjaśniamy!

Od 1 do 23 grudnia będziemy publikować filmy na TikToku związane z różnymi, technologicznymi produktami, które – przynajmniej według nas – warto zakupić dla siebie lub dla kogoś jako prezent. Filmy będą publikowane codziennie o godzinie 18:00!

Komentujcie, lajkujcie i udostępniajcie! Dlaczego warto? Bo do wygrania będą m.in. zestawy LEGO; ciekawe gadżety technologiczne, w tym słuchawki bezprzewodowe i opaski sportowe, a także świąteczny planszowy klasyk, czyli gra Monopoly.

Jak wziąć udział? Wystarczy, że skomentujesz film z Kalendarza Adwentowego na TikToku i już bierzesz udział w konkursie, proste! Każdy komentarz pod filmem liczymy jako jedno zgłoszenie konkursowe – więc im większe będzie Twoje zaangażowanie – tym większa szansa na wygraną.

Finał akcji odbędzie się 24 grudnia, ale spokojnie, materiał opublikujemy przed kolacją wigilijną, czyli o godzinie 15:00. To właśnie w tym filmie przedstawimy Wam 10 zwycięzców naszych nagród!

@rootblog

Odpalamy TikTokowy Kalendarz Adwentowy ? Od 01. do 23. grudnia, codziennie o 18:00 ? na tym profilu zobaczycie film z ciekawym gadżetem czy sprzętem technologicznym.? Komentujcie, lajkujcie i przesyłajcie dalej, bo… dla najbardziej aktywnych przewidziane są nagrody pokazane na filmie! ? 24. grudnia o godz. 15:00 ? Komisja Konkursowa wraz ze Świętym Mikołajem ? wyłoni 10. najbardziej zaangażowanych osób. Regulamin konkursu w linku w bio. ? #TikTokowyKalendarzAdwentowy #KalendarzAdwentowy #Konkurs #KonkursAdwentowy #KonkursTikTokowy #Święta #Prezenty #Święta2023 #TechTok

♬ oryginalny dźwięk – ROOTBLOG – ROOTBLOG

Regulamin konkursu dostępny jest pod tym linkiem.

Do zobaczenia już 1 grudnia o 18:00!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!