Rusza Delio – jest to nieco wolniejsza dostawa zakupów do domu

zabka
(fot. Wikipedia)

Jak się okazuje, Żabka nie zwalnia i rusza z kolejnym projektem. Tym razem mowa o Delio, za które odpowiada Lite e-Commerce. Co oferuje nowa usługa?

Delio to usługa dostawy od Lite e-Commerce

Co prawda, kilka miesięcy temu Żabka rozpoczęła dostawy produktów do domu w ramach usługi Jush. Dostawa ta cechuje się naprawdę krótkim czasem oczekiwania. Teraz natomiast powiązany z Żabką startup e-Lite Commerce rusza z kolejnym projektem z kategorii e-grocery. Delio, bo o tym mowa, zaoferuje szeroki asortyment produktów tych popularnych marek, jak i lokalnych producentów (chociażby pieczywo).

Dostawy mają być realizowane codziennie w godzinach od 7 do 23, a użytkownik będzie mógł wybrać sobie preferowany termin dostawy. Mówi się, że kurier ma dotrzeć z zamówieniem nawet w godzinę od momentu złożenia zamówienia. Ciekawym elementem jest też fakt, że dostawcy mają poruszać się skuterami.

żabka zappka żabka jush

Póki co, Delio jest testowana w formule “friends and family”, jednak przewidziane jest uruchomienie szerszego pilotażu już na przełomie lutego i marca. Zakłada się, że początkowo usługa ma działać w Warszawie, a dokładnie w dzielnicach: Ursynów, Mokotów, Wilanów, Śródmieście, Ochota, Wola oraz Praga Południe. Finalnie cała Warszawa ma być obsługiwana. Niestety, nie wiemy co z resztą Polski.

Jak możemy dostrzec, mocno rozwijają się w Polsce usługi dostawy zakupów spożywczych do domu. Dostawy produktów w formule e-grocery mogą sprawić, że wielu klientów ograniczy chodzenie do sklepów, w tym do większych supermarketów.

Źródło: Cashless

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!