Samsung Galaxy A30s zmierza do Europy. Holenderski dystrybutor opublikował w sieci ceny urządzenia!

Samsung Galaxy A30s zmierza do Europy. Holenderski dystrybutor opublikował w sieci ceny urządzenia!

Kilka dni temu Samsung Galaxy A30s został zaprezentowany w Indiach. Wszystko wskazuje na to, że do premiery tego urządzenia na Starym Kontynencie nie zostało zbyt wiele czasu. Teraz holenderski dystrybutor opublikował na swojej stronie internetowej cenę za jedną z wersji nowego średniaka koreańskiego giganta.

Samsung Galaxy A30s wydaje się naprawdę ciekawym urządzeniem

Co ciekawe Samsung Galaxy A30s nadal nie miał swojej premiery w Europie, a już teraz można zamówić go w holenderskich sklepach, które deklarują czas wysyłki wynoszący 2-4 dni robocze. Oczywiście może być to jedynie błąd osoby wprowadzającej nowości na sklep, a z drugiej strony koreański gigant mógł wprowadzić swoją nowość po cichu na Stary Kontynent. W Holandii cena urządzenia za wariant z 4 GB RAM-u oraz 64 GB pamięci wewnętrznej wynosi 299 euro czyli około 1300 zł. Na tę chwilę nie wiemy czy do sprzedaży trafią także konfiguracje 3/32 oraz 4/128, które pojawiły się kilka dni temu w Indiach.

Samsung Galaxy A30s zmierza do Europy. Holenderski dystrybutor opublikował w sieci ceny urządzenia!

Samsung Galaxy A30s pracuje pod kontrolą Exynosa 7904. Na froncie tego urządzenia znajdziemy ekran Super AMOLED o przekątnej 6,4 cala oraz rozdzielczości HD+. Tak duży wyświetlacz w połączeniu z niską rozdzielczością może nie przypaść do gustu zbyt wielu osobom, ale tego zapewne dowiemy się dopiero po opublikowaniu pierwszych wyników sprzedażowych. Na pleckach nowego średniaka koreańskiego giganta umiejscowiono trzy oczka. Głównym aparatem jest ten o rozdzielczości 25 Mpix, a dodatkowymi obiektyw szerokokątny 8 Mpix oraz obiektyw 5 Mpix odpowiedzialny za efekt głębi w trybie portretowym.

Zobacz także: Pięć minut z Samsung Galaxy Foldem. Czy tak będzie wyglądać przyszłość smartfonów?

Dodajmy do tego NFC, tradycyjne złącze słuchawkowe oraz miejsce na kartę pamięci microSD. Całość pracuje dzięki baterii o pojemności 4000 mAh wspierającej szybkie ładowanie o mocy 15 W. Taka specyfikacja oczywiście nie jest czymś co zaspokoi potrzeby najbardziej wymagających użytkowników, ale to nie dla tego grona odbiorców urządzenie to zostało stworzone. Samsung Galaxy A30s ma podbić serca osób, które nie potrzebują niesamowitej szybkości i jednocześnie ma wyróżniać się aparatami. Czy tak będzie w rzeczywistości? Czas pokaże!

Co myślicie o Samsungu Galaxy A30s? Zapraszamy do dyskusji!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!