Seria Vivo X50 zadebiutuje na rynku globalnym już w przyszłym miesiącu

Seria Vivo X50 zadebiutuje na rynku globalnym już w przyszłym miesiącu

Początek czerwca przyniósł nam premierę trzech naprawdę ciekawych urządzeń firmy Vivo czyli modeli X50, X50 Pro oraz X50 Pro+. Smartfony te były jednak do tej pory dostępne jedynie w samym Państwie Środka, a w sieci nie pojawiały się jakiekolwiek informacje na temat globalnej prezentacji. Teraz wszystko się zmieniło!

Seria Vivo X50 może zagrozić konkurencji?

W sieci pojawił się jedynie plakat oraz informacja na temat tego, że producent z Państwa Środka wprowadzi modele z serii X50 na globalny rynek już w lipcu tego roku. Niestety, ale nadal nie padła konkretna data. Co więcej nie wiemy dokładnie, które z urządzeń pojawią się w sprzedaży na Starym Kontynencie. Niemniej jednak bardzo możliwe, że Vivo będzie chciało sprzedawać zarówno modele X50, X50 Pro jak i X50 Pro+ na wybranych rynkach Europy. Ciężko także powiedzieć czy smartfony te pojawią się w sklepach w naszym kraju.

Seria Vivo X50 zadebiutuje na rynku globalnym już w przyszłym miesiącu

Bez wątpienia to właśnie Vivo X50 Pro oraz X50 Pro+ wydają się najciekawsze. Wszystko za sprawą zupełnie nowego rozwiązania czyli rozbudowanej stabilizacji mającej działać dokładnie tak samo jak zminiaturyzowany gimbal. Dzięki temu nagrania czy zdjęcia wykonywane w ruchu mają być pozbawione jakichkolwiek drgań czy rozmyć. Brzmi naprawdę ciekawie, prawda? Niestety, ale bardzo często zapewnienia producenta nie odnajdują odzwierciedlenia w rzeczywistości i tak naprawdę dopiero, gdy będziemy w stanie przetestować model X50 Pro lub X50 Pro+ będziemy mogli stwierdzić czy faktycznie technologia ta jest rewolucją.

Zobacz także: Apex Legends zmierza na smartfony. Kiedy możemy spodziewać się premiery?

Oczywiście zagadką nadal pozostają ceny. Smartfony te w Chinach bez wątpienia nie należały do tanich urządzeń. Za Vivo X50 w wariancie 8/128 trzeba zapłacić 3498 juanów (ok. 1950 zł), za X50 Pro 8/128 4298 juanów (ok. 2390 zł), a za X50 Pro+ 8/128 4998 juanów (ok. 2780 zł. Miejmy nadzieję, że już niedługo pojawią się kolejne informacje na temat europejskiej premiery tych sprzętów!

Na zdjęciu głównym znajduje się Vivo X50.

Co myślicie o smartfonach Vivo? Czekacie na wprowadzenie tych sprzętów do naszego kraju? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!