Shopee nawiązuje współpracę z InPostem! Paczki zamówimy do Paczkomatów

inpost paczkomaty

Firma InPost właśnie poinformowała o nawiązaniu współpracy z coraz popularniejszym Shopee. Klienci na tym naprawdę zyskają.

InPost współpracuje z Shopee

Zapewne o istnieniu Shopee wiecie bardzo dobrze, a to wszystko za sprawą… charakterystycznym… reklam. Jednakże teraz mamy bardzo pozytywną informację. Otóż firma InPost nawiązała współpracę z Shopee.

I tak oto 23 czerwca obie firmy nawiązały współpracę i partnerstwo strategiczne. Nie ma w tym nic dziwnego. Sam jak kupuję gdziekolwiek cokolwiek to oczekuję, że będę mógł wybrać dostawę do Paczkomatu. Dlaczego? InPost naprawdę szybko dostarcza paczki (nawet w sobotę), a do tego nie muszę pilnować kuriera. Paczkę mogę sobie odebrać kiedy chce, nawet o 2:00 w nocy. Zresztą to samo dotyczy nadawania paczek.

Dostawy do naszych Paczkomatów® sę najczęściej wybieraną formą dostawy przez klientów e-commerce w Polsce. Cieszymy się, że do tego grona dołączają klienci Shopee. Paczkomaty® zwiększyły wydajność usług logistycznych, a o ich  sukcesie zadecydowała też szybkość dostaw – aż 98% przesyłek dostarczanych jest już następnego dnia po nadaniu! Wierzymy, że gwarantowana jakość dostaw InPost będzie wyjątkową ofertą dla  naszych wspólnych odbiorców.

Dagmara Brzezińska, wiceprezes zarządu InPost ds. sprzedaży.

Warto też dodać, że klienci Shopee podobno dostaną opcję wydłużenia czasu dostawy. Współpracę rozpoczyna start promocji Shopee „7.7 Wakacyjna wyprzedaż”. Nowi użytkownicy, którzy podczas pierwszych zakupów wybiorą dostawę przez InPost, mogą skorzystać ze specjalnego vouchera na 15 zł. Po potwierdzeniu otrzymania przesyłki dostaną również dodatkowo 500 Monet Shopee na konto użytkownika. Myślę, że taka współpraca mocno zadowoli klientów Shopee.

Źródło: Informacja prasowa

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!