Strona główna Aktualności skROOT: OnePlus 7 Pro w ciekawym kolorze, co nowego w iOS 13...

skROOT: OnePlus 7 Pro w ciekawym kolorze, co nowego w iOS 13 oraz szybka ładowarka dla Galaxy Note 10

-

W prasówce przedstawię Wam informacje na temat poczynań trzech firm: OnePlusa, Apple oraz ich systemu iOS, a także technologii ładowania od Samsunga. Serdecznie zapraszam na dzisiejszy skROOT.

Migdałowy OnePlus 7 Pro

W sieci pojawiły się nowe rendery OnePlus 7 Pro, które szczegółowo pokazują telefon. Jak podaje serwis winfuture.de są to zdjęcia marketingowe, więc zapewne pochodzą wprost od producenta.

W lewym górnym rogu znalazła się wysuwana kamera, widzimy też wąski pasek głośnika do rozmów telefonicznych u samej góry. Zgodnie z obietnicami ekran został zagięty na krawędziach.

Zdjęcia ukazują również, że aparat wystaje sporo poza obudowę. Można też dostrzec pojedynczy głośnik u dołu w pobliżu złącza USB typu C. Zaskakuje mnie tak ogromna ilość pasków antenowych.

Wygląda na to, że producent pokusił się jednak o więcej nietypowych wersji kolorystycznych. OnePlus 7 Pro będzie dostępny w kolorach: Almond, Mirror Grey oraz Nebula Blue.

Zobacz też: OnePlus 7 na oficjalnych renderach prasowych. Notch jest już pewniakiem!

Zmiany w iOS13

3 czerwca rozpoczyna się WWDC (Worldwide Developers Conference), coroczna konferencja organizowana przez Apple, na której zostaną zaprezentowane nowości w systemach iOS oraz macOS i watchOS.

Po pierwsze system na mobilne urządzenia Apple doczeka się usprawnień pod względem działania oraz ulepszonych animacji podczas przełączania aplikacji. Myślę, że jedną z ważniejszych zmian, jakie zostały zapowiedziane, jest obecność czarnego motywu, który będzie można zastosować w panelu sterowania Apple testuje również możliwość pisania przez pociągnięcie (funkcja flow) w klawiaturze systemowej. Jeśli jesteście fanami tego rozwiązania, nie będzie już trzeba doinstalowywać GBoarda czy klawiatury SwiftKey.

Apple iPhone Xr
Dużych usprawnień ma się również doczekać aplikacja zdrowie, która ma dostać nowe funkcje związane z dbaniem o słuch, np. monitorowanie głośności odtwarzanej muzyki czy śledzeniem cyklu miesiączkowego. Aktualizacji doczeka się również tryb rodzicielski, a także aplikacje iMessage, Mapy, Przypomnienia, a usługi Znajdź moich przyjaciół oraz Znajdź mój iPhone mają zostać połączone.

Zobacz też: Recenzja iPhone XR – to dobry smartfon, ale nie w tej cenie

Samsung Galaxy Note 10 będzie miał ładowanie szybsze niż 25 W

Samsung Galaxy Note 10 zostanie zaprezentowany najprawdopodobniej we wakacje, a już słyszymy o nim coraz więcej plotek. Te ostatnie dotyczą technologii ładowania.


Jak podaje Ice universe za pomoca Twittera, bateria oraz ładowarka mają od tej pory przestać być piętą achillesową Samsunga. Telefon ma otrzymać ładowarkę o mocy większej niż 25 W, ale nie znamy jeszcze szczegółów. Z mocą 25 W możemy ładować na razie tylko Samsunga Galaxy S10 5G oraz Galaxy A70. Mówi się, że bateria Note’a 10 będzie miała pojemność 4500 mAh.

Zobacz też: Szybkie ładowanie od vivo prawie dogoni OPPO SuperVOOC

Podobają Wam się warianty kolorystyczne OnePlus 7 Pro? Jaką zmianę najchętniej zobaczylibyście w iOS 13? Korzystacie z szybkiego ładowania?

Zapraszam do dyskusji w komentarzach.

Źródło: winfuture.de, Bloomerang, gsmarena.com

Kolejny artykuł znajdziesz poniżej