Słuchawki bezprzewodowe realme cieszą się bardzo dużą popularnością w Indiach

Słuchawki bezprzewodowe realme cieszą się bardzo dużą popularnością w Indiach

To, że słuchawki bezprzewodowe cieszą się coraz to większą popularnością jest faktem. I widzimy to zarówno patrząc na raporty sprzedażowe danych producentów jak i najzwyczajniej w świecie obserwując otaczających nas ludzi, którzy słuchają muzyki. Według najnowszego raportu Canalys firma realme radzi sobie i w tym segmencie rynku wręcz rewelacyjnie!

realme podbije rynek bezprzewodowych słuchawek?

Słuchawki TWS realme są dostępne w sprzedaży w Indiach od jakiś trzech miesięcy. I tak krótki czas wystarczył, aby chiński producent podbił serca samych użytkowników. Teraz Canalys opublikowało raport prezentujący udział w rynku bezprzewodowych słuchawek w Indiach. I w zestawieniu tym realme zajęło trzecie miejsce z udziałem w rynku na poziomie 10%. Ciężko nie zgodzić się ze stwierdzeniem, że wynik ten robi piorunujące wrażenie, a w szczególności wtedy, gdy weźmiemy pod uwagę sytuację związaną z epidemią koronawirusa.

Słuchawki bezprzewodowe realme cieszą się bardzo dużą popularnością w Indiach

Pierwsze miejsce w Indiach zajęła firma boAt z udziałem na poziomie 20% oraz wzrostem w porównaniu do roku 2019 wynoszącym 168%. Drugie miejsce należy do Samsunga z udziałem 19%. Tuż za podium uplasowało się Sony oraz Xiaomi (z udziałem w rynku na poziomie 6% każdy). Jednocześnie największym wzrostem, nie licząc realme, które w 2019 roku nie produkowało słuchawek bezprzewodowych, może pochwalić się na tę chwilę Xiaomi.

Zobacz także: realme nie chce pozostać w tyle za konkurencją. Poznajcie technologię UltraDart Fast Charging o mocy 125 W

Z niecierpliwością wyczekuje, aż słuchawki TWS realme pojawią się w sprzedaży także w naszym kraju. W sieci znajdziemy naprawdę sporo pozytywnych recenzji oraz opinii samych użytkowników, którzy zostali oczarowani jakością dźwięku oraz stosunkiem ceny do możliwości. Tym samym urządzenia chińskiego producenta mogłyby odmienić także rynek tańszych sprzętów w naszym kraju. Pozostaje nam czekać na kolejne informacje na temat samej premiery!

Na zdjęciu głównym znajdują się realme Buds Air Neo.

Co myślicie o słuchawkach TWS realme? A może jesteście fanem tych wyposażonych w tradycyjny przewód oraz złącze słuchawkowe? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!