Słuchawki OnePlus Nord są tuż za rogiem!

OnePlus Nord2 5G OnePlus Nord 2
OnePlus Nord 2 5G

Już od jakiegoś czasu dochodzą nas słuchy, że OnePlus zamierza rozszerzyć linię Nord o kolejne urządzenia innych kategorii niż smartfony. Już niedługo możemy zobaczyć OnePlus Nord Buds.

Słuchawki OnePlus Nord zobaczymy już niedługo

Początkowo OnePlus Nord był smartfonem premium, który może nie oferował flagowych podzespołów, ale za to był tańszy niż główna linia producenta. Premiera pierwszej generacji była naprawdę głośna i zdobyła internet. Z drugiej generacji natomiast sam korzystam.

jak się okazuje, OnePlus rozszerzy markę Nord o inne urządzenia. Chodzi tutaj o słuchawki TWS, czyli prawdziwie bezprzewodowe. Mają one być ciut tańsze, ale nadal dobre i do tego z designem premium. Teraz możemy dodać, że sprzęt otrzymał certyfikację FCC oraz BIS, co oznacza, że słuchawki mogą pojawić się na rynku już niedługo.

Poznaliśmy też częściową specyfikację. Słuchawki przyjęły nazwę kodową E505A i nazywają się OnePlus Nord Buds. Mają też oferować wbudowaną baterię 41 mAh oraz case z akumulatorem 480 mAh. Słuchawki są też dosyć ciekawie wyprofilowane co oznacza, że mogą dobrze wygłuszać pasywnie.

Reszta cech słuchawek stoi pod znakiem zapytania. Również mowa tu o cenie, która jednak powinna być w miarę niska. Premiery natomiast spodziewamy się jeszcze tej wiosny.

Źródło: Android Police

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!