Smartfon dla graczy Lenovo Legion zadebiutuje już w lipcu!

Smartfon dla graczy Lenovo Legion zadebiutuje już w lipcu!

Przyznam szczerze, że gamingowy smartfon Lenovo Legion ciekawi mnie z każdą chwilą coraz to mocniej. Sprzęt ten zapowiadany jest od grudnia zeszłego roku, a sam producent bardzo powoli ujawnia kolejne informacje na jego temat. Tym samym liczę na to, że otrzymamy coś, co będzie dopracowane wręcz do perfekcji. Premiera tego smartfona ma odbyć się już w przyszłym miesiącu!

Lenovo Legion Gaming Smartphone na horyzoncie!

Tak naprawdę nadal nie wiemy czy nadchodząca nowość trafi na rynek pod nazwą Lenovo Legion Gaming Smartphone czy też sam producent będzie chciał ujawnić informację na ten temat dopiero podczas oficjalnej premiery. Teraz w serwisie Weibo pojawił się post, który mówi jasno – już w lipcu odbędzie się konferencja, podczas której oficjalnie poznamy wszystkie szczegóły dotyczące nowości Lenovo Legion. Niestety, ale nadal zagadką pozostaje konkretna data premiery.

Smartfon dla graczy Lenovo Legion zadebiutuje już w lipcu!

Ostatnie plotki mówiły, że smartfon ten będzie pracować pod kontrolą Qualcomm Snapdragona 865+. Oczywiście jednostka ta nie została jeszcze zaprezentowana światu, ale wiele wskazuje na to, że może się to zmienić już na początku trzeciego kwartału tego roku. Tym samym początek lipca może być niezwykle ciekawym okresem dla fanów najwydajniejszych smartfonów. Co więcej z racji tego, że premiera nowości Lenovo Legion także ma odbyć się w lipcu może okazać się, że to właśnie ten sprzęt będzie pierwszym urządzeniem z Qualcomm Snapdragonem 865+ dostępnym na rynku.

Smartfon dla graczy Lenovo Legion zadebiutuje już w lipcu!

Zobacz także: MediaTek chce w tym roku sprzedać 80 milionów procesorów z modemami 5G

Dodajmy do tego szybkie ładowanie o mocy 90 W, spory wyświetlacz OLED o rozdzielczości FullHD+ oraz odświeżaniu na poziomie 144 Hz czy 12 GB RAM-u LPDDR5 i otrzymamy naprawdę ciekawego flagowca. Nadal jednak nie wiemy w jakich krajach sprzęt ten pojawi się w sprzedaży. Miejmy nadzieję, że już niedługo Lenovo Legion opublikuje oficjalną informację na temat konkretnej daty premiery!

Co myślicie o gamingowym smartfonie Lenovo Legion? Czekacie na premierę tego urządzenia? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!