Smartfony realme Narzo w końcu zadebiutują 11 maja!

Smartfony realme Narzo w końcu zadebiutują 11 maja!

Tak naprawdę o premierze realme Narzo 10 oraz Narzo 10A słyszeliśmy już niejednokrotnie. Smartfony te miały zadebiutować w Indiach 26 marca, ale z powodu epidemii koronawirusa data ta była kilkakrotnie przekładana. Teraz chińska firma opublikowała post w serwisie Twitter zdradzający światu kiedy nowości te pojawią się na rynku!

Realme Narzo w końcu zostaną zaprezentowane!

Konferencja realme odbędzie się już 11 maja tego roku o godzinie 9.00 naszego czasu. Z powodu zagrożenia koronawirusem całość będzie mieć miejsce jedynie w sieci i każdy fan marki będzie w stanie obserwować to wydarzenie na wszystkich mediach społecznościowych marki. W pierwszej kolejności Narzo 10 oraz Narzo 10A trafią na rynek Indii. Ciężko powiedzieć czy doczekamy się także premiery tych urządzeń w wersji globalnej, ale jeśli smartfony te będą cieszyć się popularnością w samych Indiach to bardzo możliwe, że realme spróbuje podbić także inne rynki.

Co ze specyfikacją?

O specyfikacji nadchodzących nowości realme tak naprawdę nie wiemy zbyt wiele. Narzo 10 powinien otrzymać ekran IPS LCD o przekątnej 6,5 cala z niewielkim wcięciem w górnej części. Za wydajność odpowiedzialny będzie najprawdopodobniej MediaTek Helio G80. Głównym aparatem będzie matryca 48 Mpix, a całość powinna działać dzięki baterii o pojemności 5000 mAh wspierającej szybkie ładowanie o mocy 18 W.

Smartfony realme Narzo w końcu zadebiutują 11 maja!

Zobacz także: realme TV otrzymał certyfikację Google. Premiera odbędzie się jeszcze w drugim kwartale!

Narzo 10A będzie bez wątpienia tańszym smartfonem, a co za tym idzie także słabszym. Na pleckach powinniśmy znaleźć nie cztery, a trzy aparaty, ale tak naprawdę nic nie wiemy na temat specyfikacji tego modelu. Tym razem realme wręcz doskonale ukrywa wszystkie informacje na temat swojej nowości i bardzo możliwe, że wszystko stanie się jasne dopiero 11 maja. Pozostaje nam uzbroić się w jeszcze odrobinę cierpliwości. Liczę na to, że chińska firma czymś ciekawym nas zaskoczy!

Czekacie na realme Narzo 10 oraz Narzo 10A? Chcielibyście by smartfony te trafiły także do naszego kraju? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!