Strona główna Aktualności Specyfikacja Meizu 16s potwierdzona. Będzie NFC!

Specyfikacja Meizu 16s potwierdzona. Będzie NFC!

-

Chińska premiera Meizu 16s jest bardzo blisko, wiemy, że odbędzie się ona już jutro. Niespodziewanie jednak w sieci pojawiły się zdjęcia pudełka Meizu 16s wraz ze szczegółami specyfikacji, więc wiemy czego możemy się jutro spodziewać.

Meizu 16s będzie miał NFC

Myślę, że jest to coś, co docenią fani Meizu z Europy. Do tej pory telefony tego producenta praktycznie nie posiadały modułu komunikacji bliskiego zasięgu. Innymi cechami, które niebiescy postanowili wyróżnić na pudełku są: procesor Qualcomm Snadpragon 855, aparat 48 Mpix z AI oraz czytnik linii papilarnych zintegrowany z ekranem.

Opakowanie należy do modelu M971Q. Został on wyposażony w 6 GB RAM-u i 128 GB pamięci wewnętrznej. Spodziewam się, że pojawi się również wersja z 8 GB RAM-u i większą pamięcią wewnętrzna, a jeszcze bardziej prawdopodobne jest to w Meizu 16s Plus.

Na pudełku nie ma więcej informacji na temat specyfikacji, ale możemy się domyślać, że Meizu 16s będzie wyposażony w ekran AMOLED o rozmiarze 6,2 cała. Drugi aparat będzie jednostką do wykrywania głębi o rozdzielczości 5 Mpix.

Meizu 16s pojawił się też na kolejnych zdjęciach „na żywo”. Potwierdzony został podwójny aparat ulokowany w rogu oraz prawie bezramkowa konstrukcja znana już z Meizu 16th. Sami możecie ocenić jego wygląd.

Zobacz też: Meizu 16th pokazuje, że marka jeszcze może wrócić

Jak wspomniałem, spodziewamy się też wersji „Plus”, ale ona jest owiana większą tajemnicą. Nie wiemy jeszcze czy dostanie 6,5-calowy czy 6,76-calowy ekran.

Szczegółów dowiemy się już podczas jutrzejszej premiery. Pozostaje jeszcze cena, która powinna oscylować wokół 3000 juanów, gdyż Meizu 16s będzie rywalizować z Xiaomi Mi 9. Mam nadzieję, że telefon jak najszybciej trafi do Polski i naszej redakcji.

Źródłoweibo.cn

Kolejny artykuł znajdziesz poniżej