Studencie! Możesz uzyskać 3 miesiące premium w Spotify za darmo!

spotify
POLAND – 2019/07/08: In this photo illustration the Spotify logo seen displayed on a smartphone. (Photo Illustration by Omar Marques/SOPA Images/LightRocket via Getty Images)

Jako student masz dostęp do wielu usług za darmo lub półdarmo. Na tej liście znajdują się chociażby takie rzeczy jak GitHub Developer, WPS Office i właśnie Spotify. Już za tydzień wrócisz na swoją uczelnię, a ten czas umilić Ci może Spotify, które oferuje 3 miesiące konta premium za darmo!

Dzięki tej promocji od Spotify możesz zaoszczędzić 3 dyszki!

Już od jakiegoś czasu Spotify oferuje swoim klientom subskrypcję studencką. Różni się ona od standardowej tym, że kosztuje o połowę mniej, czyli 9,99 złotych. Warunek jest tylko jeden: musisz być studentem.

Warto przeczytać: Spotify wprowadza nowe, spersonalizowane playlisty

Chcąc nieco zareklamować subskrypcję studencką, Spotify uruchomiło specjalną promocję, dzięki której użytkownik Spotify ze statusem studenta może dostać darmowe 3 miesiące konta Premium. Po tym okresie koszt usługi wynosi 9,99 zł miesięcznie.

Studencie! Możesz uzyskać 3 miesiące premium w Spotify za darmo!

Jak skorzystać z promocji? Przede wszystkim należy nigdy wcześniej nie korzystać z usługi premium Spotify na danym koncie. Następnie należy potwierdzić swój status studenta (wysyłając skan legitymacji lub podając mail w domenie edu). Po tym procesie trzeba podać dane karty płatniczej, co uruchomi subskrypcję. Tak jak napisałem wyżej, trzy pierwsze miesiące są darmowe, natomiast za następne będzie trzeba zapłacić. Co ważne, jeśli nie zrezygnujesz z subskrypcji, to po okresie tych 3 miesięcy automatycznie zostaną pobrane środki na przedłużenie okresu premium (tj. 9,99 zł).

Myślę, że koszt dziesięciu złotych za dostęp do tak ogromnej biblioteki muzyki i podcastów nie jest wygórowany i zapewne większość studentów jest w stanie go pokryć. Korzystacie ze Spotify? Dajcie znać w komentarzu! 

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!