Sześć urządzeń Green Cell, które ułatwią pracę zdalną i naukę w domu

green cell ładowarki

Epidemia koronawirusa dotknęła nas wszystkich. Zamknięte szkoły czy uczelnie sprawiły, że uczniowie oraz studenci muszą uczyć się w domu. Większość firm, jeśli była taka możliwość, przeszła na pracę zdalną. Jak ułatwić sobie tego typu pracę czy naukę? W ofercie Green Cell znajdziemy kilka urządzeń, które mogą okazać się wyjątkowo przydatne w tym trudnym okresie!

Zasilacze awaryjne czyli UPS

Brak prądu wydaje się wam czymś zupełnie abstrakcyjnym? Przyznam szczerze, że też tak myślałem do momentu, gdy nagle awarii uległa instalacja elektryczna w budynku. I tutaj idealnym rozwiązaniem mogą okazać się zasilacze awaryjne. Wprawdzie nie pozwolą one na pracę przez dłuższy okres czasu, ale umożliwią nam zapisanie tego, co już zrobiliśmy.

Green Cell w swojej ofercie posiada naprawdę sporo UPSów. Dobór tego typu urządzenia powinniśmy zacząć od analizy, jakie urządzenia chcemy zasilać przy pomocy UPSa. Dodatkowo warto sprawdzić przez jaki czas zasilacz awaryjny będzie w stanie dostarczać energię do naszych sprzętów. Prawdę mówiąc do tej pory uważałem, że UPSy są czymś potrzebnym jedynie wtedy, gdy pracujemy na komputerze stacjonarnym, ale doświadczenie pokazało mi, że mogą okazać się przydatne nawet do podładowania potrzebnych nam urządzeń w sytuacjach kryzysowych.

Zasilacze oraz baterie do laptopów

Green Cell posiada zasilacze do naprawdę wielu modeli laptopów. Oczywiście oferują one pełne bezpieczeństwo oraz prawidłowe działanie z kompatybilnymi urządzeniami. Oprócz zasilaczy z serii “Standard” możemy zdecydować się także na te z serii “Pro”. Wyższa seria cechuje się 3-letnią gwarancją, większym radiatorem, dodatkowym filtrem wyjścia, a dodatkowo akcesoria te podlegają rygorystycznej kontroli jakości. Sam przez dobre dwa lata użytkowałem zasilacza Green Cell do mojego starego Acera i nie odczułem jakiejkolwiek różnicy pomiędzy nim a tym, który był częścią zestawu.

Sześć urządzeń Green Cell, które ułatwią pracę zdalną i naukę w domu

Dodatkowo jeśli wasz laptop nie działa na jednym ładowaniu tyle, co po zakupie to warto rozważyć wymianę baterii na nową. Korzystanie z urządzenia bez podłączonego zasilacza sprawia, że możemy pracować czy uczyć się na balkonie lub nawet w ogrodzie. Bez wątpienia w ofercie Green Cell znajdziecie baterie do większości najpopularniejszych modeli laptopów!

Green Cell PowerPlay10

Bank energii może przydać się nie tylko wtedy, gdy jesteśmy poza domem, ale także podczas pracy czy nauki zdalnej. I brak prądu nie jest jedyną sytuacją, w której możecie wykorzystać Green Cell PowerPlay10. Wolicie uczyć się czy pracować w miejscu, gdzie nie ma dostępu do gniazda? Jeśli tak, to power bank sprosta temu wyzwaniu. Bank energii Green Cell, dzięki wsparciu technologii Power Delivery, pozwala nie tylko na ładowanie smartfonów, ale także bardziej wymagających urządzeń takich jak iPad Pro czy Nintendo Switch.

HUB USB-C

Korzystacie z laptopów nowej generacji posiadających port USB-C i jednocześnie brakuje wam tradycyjnych USB-A? Jeśli tak, to HUB Green Cell jest czymś, co powinno podbić wasze serca. Podłączając sprzęt ten do USB-C mamy dostęp do USB-C z wsparciem dla Power Delivery (o maksymalnej mocy 87 W), USB 3.0, 2x USB 2.0, HDMI (wsparcie dla 4K 30 Hz lub FullHD 60 Hz), microSD oraz SD. Nie zabrakło także wsparcia dla Samsung DeX czy możliwością ładowania smartfonów czy innych urządzeń. HUB Green Cell jest kompatybilny ze wszystkimi laptopami posiadającymi USB-C. Bez wątpienia akcesorium to może przydać się wszystkim uczniom czy osobom, które pracują zdalnie i jednocześnie brakuje im portów USB w laptopie.

Green Cell Power Source

Jedna ładowarka, która pozwoli na naładowanie wszystkich urządzeń? Tak, jest to możliwe. Green Cell Power Source o całkowitej mocy 75 W może ładować zarówno laptopy wspierające Power Delivery jak i smartfony oraz inne urządzenia elektroniczne. Do dyspozycji mamy port USB-C, USB-A ze wsparciem QC 3.0 oraz dwa porty USB-A o maksymalnym prądzie 2,4 A. Dzięki temu Green Cell Power Source jest kompatybilne z praktycznie wszystkimi technologiami szybkiego ładowania.

Green Cell AirJuice 15 W

Ładowanie bezprzewodowe wydaje się czymś niepotrzebnym do momentu, gdy poznamy wygodę tego rozwiązania. Jeśli pracujemy czy uczymy się przy biurku, a nasz smartfon obsługuje Qi to ładowarka Green Cell AirJuice może okazać się naszym nowym ulubionym gadżetem. Koniec kabli znacząco poprawia wygodę, a moc 15 W sprawia, że ładowanie będzie praktycznie tak samo szybkie jak przy wykorzystaniu tradycyjnej ładowarki. Oczywiście AirJuice jest kompatybilna ze wszystkimi smartfonami oraz z większością pokrowców słuchawek bezprzewodowych obsługującymi Qi.

Które z urządzeń Green Cell jest waszym zdaniem najprzydatniejsze przy pracy w domu czy nauce zdalnej? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!