TikTok również będzie płatny? Pojawiły się wstępne informacje

tiktok

Nie tak dawno temu informowaliśmy Was o tym, że Instagram testuje pewną opcję subskrypcji. Jak się okazuje, coś podobnego może pojawić się w TikToku.

TikTok płatny?

TikTok to przeogromne medium o sporych możliwościach i wiernych fanach. Naprawdę wiele osób zdecydowało się na wejście w świat akurat tego social media. Podobnie jak na Instagramie, na tej platformie też pojawiły się gwiazdy, które uzyskały ogromną popularność. I zaledwie kilka dni temu informowaliśmy Was o tym, że Instagram testuje pewną formę subskrypcji, gdzie będzie można cykliczną opłatą wesprzeć swoich ulubionych twórców. Coś podobnego mamy również na YouTube. I jak się okazuje, możliwe, że zobaczymy to również na TikToku.

Jak się okazuje, TikTok faktycznie testuje opcję subskrypcji. Nie do końca jest wiadome jak ma to działać, ale – podobnie jak na Instagramie – w zamian za pieniądze mamy uzyskać dostęp do dodatkowych materiałów. Nie chodzi tu jednak o zwykłe dotowanie ulubionych twórców, a faktycznie zapłata za dodatkowe filmy. To też zmotywowałoby autorów do tego, aby tworzyć więcej i lepiej.

tiktok

Póki co jednak, nie do końca jest wiadome czy funkcja w ogóle wejdzie na stałe, ani tym bardziej nie wiemy jak dokładnie będzie działać. Ba! Nie znamy nawet przedziału kwot. Ale faktycznie jest to ciekawa opcja, która może wspomóc internetowych twórców.

Źródło: XDA

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!