Verizon przygotował plan marketingowy, który zdradził przybliżone daty premier iPhone XI, Pixela 4 i Galaxy Note 10

pixel 4

Bez wątpienia w tym roku zobaczymy jeszcze sporo nowych urządzeń. Jedne będą ciekawsze, drugie przejdą bez echa. Teraz dzięki planowi marketingowemu Verizon poznaliśmy przybliżone daty premier modeli, na które czeka cały świat!

Pixel 4, Galaxy Note 10 i nowe iPhony nadchodzą!

Tak naprawdę na wszystkie z opisywanych urządzeń czekam z wielkimi nadziejami. Według planu marketingowego Verizon w pierwszej kolejności zadebiutuje Samsung Galaxy Note 10. Premiera urządzenia ma odbyć się pod koniec sierpnia tego roku i tak naprawdę informacja ta potwierdza wszechobecne plotki. Nowy Notatnik ma wyróżniać się przede wszystkim symetryczną dziurą na aparat do zdjęć typu selfie i oczywiście flagową specyfikacją z rewelacyjnymi aparatami na czele. Czy tak będzie w rzeczywistości? Tego zapewne dowiemy się dopiero jakiś czas po premierze gdy pojawią się pierwsze recenzje oraz wrażenia użytkowników, którzy zdecydowali się na zakup.

Verizon przygotował plan marketingowy, który zdradził przybliżone daty premier iPhone XI, Pixela 4 i Galaxy Note 10

Pod koniec września tego roku na rynek trafią nowe smartfony firmy Apple. Nadal nie znamy ich dokładnych nazw (najprawdopodobniej iPhone XI, iPhone XI Max oraz iPhone XI R), ale możemy być prawie pewni, że w sprzedaży pojawią się trzy wersje iPhone czyli powtórzy się sytuacja z zeszłego roku. Czy gigant z Cupertino czymś nas zaskoczy? Miejmy taką nadzieję, ponieważ Apple sprzedaje coraz to mniej smartfonów.

Zobacz także: Gra Marvel’s Avengers: A-Day zapowiedziana – nie mogę się doczekać!

Trzecią i, przynajmniej moim zdaniem, jednocześnie najciekawszą z nadchodzących premier jest ta dotycząca Pixela 4 i najprawdopodobniej także Pixela 4 XL. Modele te zadebiutują już pod koniec października. Według najnowszych informacji opublikowanych przez samą firmę Google nowe smartfony amerykańskiego giganta mają otrzymać nie jeden, a aż dwa lub trzy aparaty tylne (co w Pixelach jest nowością) oraz kwadratową wyspę, na której zostaną umiejscowione oczka. Bardzo podobnie mają wyglądać także nowe iPhony, więc szykuje nam się kolejna wojna klonów. Niemniej jednak wszystkie z nadchodzących urządzeń zapewne znajdą swoich fanów, którzy bez zastanowienia zdecydują się na zakup. Pozostaje nam czekać na kolejne przecieki i informacje udostępniane przez samych producentów!

Na który z modeli znaleziony w planie marketingowym Verizon czekacie najbardziej? Zapraszamy do dyskusji!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!