Wiedźmin 3 na PlayStation 5 i Xbox Series X|S pojawi się jeszcze w tym roku!

Wiedźmin

CD Projekt RED informowało nas, że jeszcze w 2022 roku entuzjaści Geralta będą mogli ponownie chwycić za dwa miecze. Tym razem plan może się udać i Wiedźmin 3 pojawi się w nowej odsłonie do końca tego roku.

Wiedźmin 3 z datą premiery na PS5 i XSX|S

Pracownik sieci sklepów Game w Wielkiej Brytanii zauważył datę premiery nowego wydania Wiedźmina 3: Dziki Gon. Według spisu gier z systemu, opublikowanego w internecie, Wiedźmin 3 będzie miał swoją premierę 9 grudnia 2022 roku. Co ciekawe, wersja ta nosi nazwę “The Witcher 3: Wild Hund GOTY”, czyli dokładnie taką samą, jak wydanie, które istnieje już na rynku, zarówno na komputerach PC, jak i konsolach PlayStation, Xbox One czy Nintendo Switch.

Wiedźmin 3 na PlayStation 5 i Xbox Series X|S pojawi się jeszcze w tym roku!

Opracowaniem wersji na konsole obecnej generacji początkowo zajmował się rosyjski oddział Saber Interactive. W kwietniu CD Projekt RED zdecydował, by przejąć obowiązki i dokończyć port na PlayStation 5 oraz Xbox Series X|S samodzielnie.

Aktualizacja dla konsol obecnej generacji ma być darmowa dla wszystkich posiadaczy gry. Nie wiadomo w jakiej cenie nowe egzemplarze trafią do sklepów, ale raczej nie powinna być ona wygórowana. W końcu w ostatnim czasie było mnóstwo okazji, by zamówić wersję GOTY za około 30 złotych.

Źródło: eurogamer.pl

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!