Strona główna Producenci Huawei Wiosenne promocje od Huawei. Mate 20 Pro, P20 Pro i P20 w...

Wiosenne promocje od Huawei. Mate 20 Pro, P20 Pro i P20 w rewelacyjnych cenach od 1 kwietnia!

-

Emocje po niedawnej premierze tegorocznych flagowców firmy Huawei powoli opadają. Modele P30 i P30 Pro zostały wyjątkowo ciepło przyjęte, w szczególności przez wszystkich fanów fotografii mobilnej. Chiński producent z tej okazji postanowił przygotować specjalnie promocje na wybrane smartfony!

Każdy znajdzie coś dla siebie

Huawei przygotowując promocję zadbał o to aby każdy z użytkowników odnalazł produkt, który idealnie przypadnie do jego gustu. Tym samym mamy możliwość kupienia w obniżonej cenie zarówno zeszłorocznych flagowców jak i budżetowców, które mogą podbić serca dzieci czy seniorów. Cała akcja promocyjna rozpocznie się już 1 kwietnia. Pierwszym z przecenionych modeli jest Huawei Mate 20 Pro, czyli smartfon, który do premiery Huawei P30 i P30 Pro królował razem z P20 Pro w rankingu DxO Mark. Oczywiście zestawienie to musimy traktować z lekkim przymrużeniem oka, ale akurat Mate 20 Pro wręcz rewelacyjnie radził sobie w kwestii zdjęć. Cena tego urządzenia została ustalona na poziomie 3699 zł. Promocja objęła także model oznaczony jako P20 Pro. Smartfon ten będziemy mogli kupić w cenie 2699 zł. Akcja promocyjna w przypadku tych dwóch urządzeń potrwa aż do wyczerpania zapasów.

huawei p20Zobacz też: Huawei Mate 20 Pro vs Huawei P20 Pro. Pojedynek gigantów #1

Do 14 kwietnia w obniżonej cenie będziemy mogli nabyć także model Huawei P20 (64 GB). I tak naprawdę to właśnie ten model wydaje się najlepszą okazją, ponieważ teraz będziemy w stanie kupić go za 1599 zł. Za taką kwotę znajdziemy już kilka zeszłorocznych flagowców, ale wiele z nich może przegrać w bezpośrednim starciu z P20. Jeśli jednak nie chcecie wydawać aż tak dużo na telefon to nic straconego. Do 21 kwietnia cena Huawei Y6 2018 została obniżona do 549 zł, a Y5 2018 do 449 zł. Promocja dotyczy wszystkich sklepów stacjonarnych i internetowych na terenie całego kraju. Jeśli zatem czekaliście na odpowiedni moment aby kupić jeden z smartfonów chińskiego giganta to właśnie nadarzyła się do tego idealna okazja!

Zdecydujecie się na zakup któregoś z smartfonów objętego promocją? Co o nich myślicie? A może wolicie niedawno zaprezentowane P30 i P30 Pro? Zapraszamy do dyskusji!

Kolejny artykuł znajdziesz poniżej