Wyciekła DJI Action 2! Konstrukcja kamery ma być modułowa

dji action 2
(fot. dronedj.com)

Jeśli planujesz zakup nowej kamery sportowej DJI, to może zaczekaj na premierę DJI Action 2. Otóż właśnie wyciekły dosyć szczegółowe informacje na jej temat.

DJI Action 2 będzie modułowa ale nie zaoferuje nagrywania w 5.2K

Zaledwie jakiś czas temu informowaliśmy Was o tym, że wyciekły schematy drona DJI Mavic 3 Pro. Jak się okazuje, czas wycieków trwa w najlepsze, bowiem właśnie poznaliśmy szczegóły na temat DJI Action 2.

Najnowsza kamera sportowa ma przede wszystkim oferować modułowy design, co oczywiście nie tylko ulepszy komfort, ale także zwiększy możliwości urządzenia. Ponadto kamera ma ważyć zaledwie 56 gramów. Użytkownik będzie mógł skorzystać z wodoodpornego covera lub nawet przyczepić dodatkowy wyświetlacz. Kamera natomiast to 1/17″ CMOS z przysłoną f/2.8. Przewiduje się pole widzenia na poziomie 155 stopni.

Kamera ma maksymalnie nagrywać w 4K przy 60 klatkach na sekundę. Jest to nieco rozczarowujące, bowiem chociażby DJI Mavic 3 Pro ma oferować nagrywanie w 5.2K. 5.3K natomiast znajdziemy w niedawno zaprezentowanej kamerze GoPro 10. Nie zabraknie także trybu 2.7K przy 120 klatkach na sekundę oraz czterokrotnego slo-mo w 4K/120 FPS. Rozdzielczość zdjęć ma wynosić 12 MP.

dji action 2
(fot. dronedj.com)

Tak jak wspomniałem wcześniej, pojawi się wiele ciekawych akcesoriów. Między innymi magnetyczny wisiorek, który pozwoli na nagrywanie kamerą bez używania rąk. Ponadto DJI wprowadzi wiele usprawnień do technologii RockSteady. Wbudowana bateria ma mieć 1300 mAh.

Źródło: dronedj.com

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!